Święto japońskiej motoryzacji w Polsce z Yokohamą

13 maja 2015, 14:41

Yokohama objęła patronat nad największą w Polsce imprezą, poświęconą japońskiej motoryzacji. Yokohama Japfest 2015 odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 24-26 lipca 2015 r.

– „Jako dystrybutor japońskich opon Yokohama, obserwujemy bardzo duże zainteresowanie japońską motoryzacją wśród polskich kierowców, doceniających zaawansowanie technologiczne, nowoczesny design i precyzję rozwiązań” – mówi Artur Posłuszny z ITR CEE – „Yokohama Japfest 2015 jest jedynym w Polsce wydarzeniem tego kalibru i cieszymy się, że możemy je wspierać. Wspólnie z organizatorami mamy nadzieję, że wkrótce stanie się imprezą porównywalną z Reisbrennen w Niemczech czy oryginalnym Japfest w Wielkiej Brytanii” – dodaje.

Uczestnicy i odwiedzający wrocławski Tor Rakietowa w ostatni weekend lipca, mogą liczyć na dobrą zabawę i show na wysokim poziomie. W programie prezentacja ponad 200 najciekawszych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni, wyselekcjonowanych w kategoriach: Performance Freaks, Drift Kings, Lords of Stance, JDM & Old School, a także zawody driftingowe serii Drift Open JAP Battle oraz Time Attack. Uczestnicy i goście będą mieli okazję samodzielnie spróbować driftingu, a także poznać najnowsze rozwiązania techniczne firm, zajmujących się tuningiem i sprzedażą części do japońskich pojazdów. W planach liczne konkursy i występy. Trzydniową imprezę poprowadzą DJ-e z BackOffice Project.

Festiwal Yokohama Japfest 2015 odbywać się będzie na wrocławskim torze przy ul. Rakietowej. To największy tego typu obiekt na Dolnym Śląsku, o łącznej powierzchni 70 tysięcy m2, znany z imprez motoryzacyjnych takich jak: Wrocławska Liga Time Attack (WLTA), Tuningowisko czy Drift Open. Więcej informacji na stronie www.japfest.pl.

Dowiedz się więcej

Festiwal YOKOHAMA JAPFEST 2015
Festiwal YOKOHAMA JAPFEST 2015

W ostatni weekend lipca odbędzie się druga edycja największego w Polsce wydarzenia, skupiającego miłośników japońskiej motoryzacji. W programie m.in. pokazy pojazdów i prezentacja najnowszych rozwiązań technicznych firm, zajmujących się tuningiem i sprzedażą części do japońskich pojazdów. Festiwal YOKOHAMA JAPFEST 2015 rozpoczyna się w piątek 24 lipca i potrwa do niedzieli 26 lipca br. Organizatorzy zapowiadają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!