Rozstrzygnięcie konkursu Nissens

18 grudnia 2014, 0:32

Znamy już nazwiska osób, które zwyciężyły w konkursie Nissens. Przedstawiamy także prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania.

1. Na bazie katalogu online Nissens podaj nr referencji chłodnicy cieczy silnika do Toyota Auris (12-), z silnikiem 2.0 D4D, przekładnia manualna.

www.nissens.com.pl/katalog => ref. 64693

2. Na podstawie newslettera Nissens nr 321 (październik 2014) podaj wprowadzone do oferty nowości w zakresie intercoolerów.

http://www.nissens.com.pl/nowosci.php?kat=100&#news172
"Ciekawą propozycję stanowią intercoolery: do Fiat Bravo (07-), Ford Mondeo (07-), Nissan Qashqai  (07-), Suzuki SX-4 (06-), a także do Volvo S40/V50 (04-)."

3. Wymień główne typy konstrukcyjne nagrzewnic oferowanych przez Nissens.

http://www.nissens.com.pl/pokaz.php?kat=108
Nagrzewnice Nissens oferowane są w kilku głównych typach konstrukcyjnych ze względu na budowę rdzenia wymiennika, w zależności od auta:
– FF – Flat Fin – system płaskich płytek i wąskich, płaskich rurek, płytki nabite na rurki, materiał mosiądz/miedź
– MC – McCord – system pakietowy, specjalne szerokie lemelle (żaluzje), nagrzewnice zarówno mosiężno-miedziane jak i aluminiowe
– Celle – tzw. „plaster miodu”, nagrzewnice mosiężno-miedziane (głównie oldtimery)
– Mechanical aluminium – nagrzewnice składane mechanicznie, rurki okrągłe, płaskie żaluzje nabite na rurki, materiał – aluminium.

 

Lista zwycięzców:

  • Michał Marzec
  • Robert Szafrański
  • Anna Dajtrowska-Nowak

 

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Zwycięzcom gratulujemy.

Dowiedz się więcej

Konkurs Nissens
Konkurs Nissens

Fundatorem nagród w naszym nowym konkursie jest Nissens. Aby mieć szansę na zdobycie ciekawych upominków, należy odpowiedzieć poprawnie na trzy pytania. 1. Na bazie katalogu online Nissens podaj nr referencji chłodnicy cieczy silnika do Toyota Auris (12-), z silnikiem 2.0 D4D, przekładnia manualna. 2. Na podstawie newslettera Nissens nr 321 (październik 2014) podaj wprowadzone do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!