System czyściw firmy MEWA to potrójna korzyść dla warsztatu

18 listopada 2014, 16:25

Wiele warsztatów samochodowych wykorzystuje czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA do prac związanych z czyszczeniem. W Europie czyściwo firmy MEWA stosowane jest przez 2,6 mln osób. Czyściwa wielokrotnego użytku wykorzystują przede wszystkim właściciele warsztatów, którzy myślą ekologicznie i ekonomicznie. Mają oni z tego wiele korzyści.

– „Korzystając z naszego serwisu właściciel warsztatu ma potrójną korzyść. Po pierwsze – otrzymuje trwałe czyściwo o dobrych właściwościach wchłaniających. Po drugie – to my przejmujemy za niego wszelkie obowiązki wynikające z przepisów o zachowaniu wymogów bezpieczeństwa i ochrony środowiska w odniesieniu do brudnych czyściw. A to się już opłaca. I po trzecie – zasada wielokrotnego wykorzystania czyściwa pozwala ograniczyć ilość niebezpiecznych odpadów, bowiem nasze czyściwa mogą być prane i ponownie stosowane aż do 50 razy.“ – tłumaczy Piotr Borowczyk, dyrektor zarządzający firmy MEWA w Polsce.

Czyściwa tekstylne pomagają utrzymać w czystości narzędzia, maszyny i cały warsztat. W przeciwieństwie do większości czyściw papierowych czyściwo tekstylne firmy MEWA ma szerokie zastosowanie: nadaje się do usuwania oleistych i wodnistych cieczy, a także rozpuszczalników i pozostałości farb. Wszystko zatem, co może ulec zabrudzeniu w warsztacie, można wyczyścić, stosując czyściwa MEWA.

Pełna obsługa serwisowa

W ramach pełnej obsługi, jaką oferuje firma Mewa, klient otrzymuje pierwszą dostawę dostosowaną do jego potrzeb, następnie uprane czyściwa są dostarczane, a zabrudzone odbierane punktualnie w ściśle ustalonych terminach. MEWA dba także o to, by spełnione były wymogi prawne dotyczące ochrony środowiska. Zużyte czyściwo zastępowane jest nowym. Czyściwo jest transportowane i składowane w specjalnie zabezpieczonych kontenerach (Sacon), zaopatrzonych w szczelne zamknięcia. Można je ustawić w warsztacie dokładnie w miejscach, gdzie używane jest czyściwo.

Tkalnie Grupy MEWA produkują rocznie około 108 milionów sztuk czyściw. Natomiast 968 milionów sztuk czyściw, znajdujących się w obiegu, firma MEWA pierze w ciągu roku.

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę MEWA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Julek, 22 listopada 2014, 16:44 0 0

a jak wypierze, to scieki do rzeki... ha ha

Odpowiedz