Janmor wspiera team Przemysława Salety

10 czerwca 2013, 13:34

Producent przewodów i cewek i zapłonowych – Janmor Sp. z o. o. został sponsorem teamu motocyklowego SBK Racing. W barwach ekipy startuje utalentowany młody zawodnik, Piotr Kałużka, oraz znany bokser i kick-bokser – Przemysław Saleta, od trzech lat próbujący swoich sił w sporcie motocyklowym.

Janmor wspiera SBK Racing

SBK Racing to wyścigowy zespół motocyklowy, który aktualnie bierze udział w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. Zespół ma swoją bazę w Wieluniu.

Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą Janmor zbiegło się ze startem SBK Racing w I rundzie WMMP na torze w Poznaniu. Piotr Kałużka był szósty w Pucharze Polski Rookie 1000, a Przemysław Saleta zajął ósme miejsce w Pucharze Aprili RSV4. W obu startach nie brakowało emocji. Saleta cudem uniknął zderzenia z zajeżdżającym mu drogę konkurentem, a Kałużce w czasie startu zgasł motocykl, przez co stracił miejsce w pierwszym rzędzie i przez cały wyścig z powodzeniem odrabiał straty.

– ,,W tym sezonie planujemy starty we wszystkich eliminacjach WMMP i liczymy na miejsca w pierwszej piątce. Mamy duże szanse także wskoczyć na podium. Jestem z Pabianic, gdzie działa także firma Janmor. Wiedziałem, że już wcześniej inwestowali w sporty motorowe takie jak rajdy i drift, dlatego cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę." – powiedział Piotr Kałużka.

Dowiedz się więcej

Diagnostyka i usuwanie usterki cewki zapłonowej – wskazówki Janmor
Diagnostyka i usuwanie usterki cewki zapłonowej – wskazówki Janmor

Usterki układu zapłonowego są dość częstą przyczyną nieprawidłowej pracy lub całkowitego unieruchomienia pojazdu. Mimo powszechnego występowania, diagnozowanie usterek w tych układach jest dość trudne i może stwarzać problemy. Oto kilka wskazówek przygotowanych przez specjalistów firmy Janmor. Problemy z układem zapłonowym – wskazówki Awarie układów zapłonowych możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza obejmuje sytuacje gdy nastąpił […]

Przewody wysokiego napięcia – ważne ogniwo układu zapłonowego
Przewody wysokiego napięcia – ważne ogniwo układu zapłonowego

Przez wiele lat przewody wysokiego napięcia stanowiły pewien stały element funkcjonalny układu zapłonowego. Nie występują one jedynie w układach zapłonowych, w których cewki wysokiego napięcia są nakładane bezpośrednio na świece zapłonowe. Po drogach naszego kraju w dalszym ciągu jeździ znaczna liczba kilku lub kilkunastoletnich pojazdów posiadających układ zapłonowy z przewodami wysokiego napięcia. Przewody zapłonowe Janmor […]

Janmor odświeża stronę internetową
Janmor odświeża stronę internetową

Firma Janmor zaprezentowała swoją nową stronę internetową. Witryna producenta przewodów i cewek zapłonowych, oprócz zmienionej szaty graficznej, zawiera elektroniczny katalog produktów z rysunkami poglądowymi. Nowy wygląd strony www.janmor.pl jest spójny graficznie z nowymi opakowaniami produktów firmy, tworząc nowoczesny wizerunek marki pabianickiego producenta. W internetowym katalogu Janmor wystarczy podać markę i model samochodu wraz z pojemnością […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 10 lipca 2014, 18:04 0 0

Panie Autorze, Wieluń to województwo łódzkie...

Odpowiedz