Przemyślane rozwiązania dla bezpiecznej jazdy

, 20 października 2021, 23:52

Firma Metzger Autoteile została założona w 1980 roku w Niemczech jako firma rodzinna przywiązująca dużą wagę do partnerstwa i ducha zespołowego zarówno wewnątrz, jak i we współpracy z klientami i dostawcami.

Na początku działalność firmy koncentrowała się na dostarczaniu na rynek niemiecki części zamiennych, które zaspokajały zapotrzebowanie niemieckich odbiorców na wysokiej jakości produkty. W ostatnich latach sukces niemieckiego rynku rozszerzył się również na działalność eksportową, a Metzger dostarcza części o oryginalnej lub identycznej jakości do samochodów osobowych, do ponad 50 krajów.

Zobacz nas:
Zobacz kim jesteśmy i co robimy

Produkty

Strategia Metzgera polega na oferowaniu kompletnych rozwiązań dla naszych samochodów. Jej asortyment obejmuje około 30 000 artykułów z różnych grup produktów: podzespoły elektroniczne, części układu kierowniczego i zawieszenia, hamulce, części nadwozia, produkty niszowe, „zielone części” do samochodów elektrycznych i hybrydowych itp.

Dostęp do katalogu Metzger’s Online

Kontrolowana jakość

Dział jakości firmy Metzger szczegółowo sprawdza każdy produkt przed dodaniem go do asortymentu. Przeczytaj i obejrzyj więcej o zarządzaniu jakością dostawców Metzger oraz o kontrolach i testach ich produktów.

Zajrzyj do autonomicznego, w pełni zautomatyzowanego magazynu

Dzięki nowoczesnemu, w pełni zautomatyzowanemu magazynowi firmy Metzger, zamówienia są przetwarzane szybciej, wydajniej i bezpieczniej.

Zobacz jak pracuje magazyn:

Zlokalizowany na lotnisku w Stuttgarcie, Metzger ma doskonałą infrastrukturę do jak najszybszej wysyłki towarów. Na cały świat!

Zaangażowanie społeczne

Jako firma szkoleniowa Metzger od wielu lat koncentruje się na zrównoważonym rozwoju swojego zespołu i we współpracy z uniwersytetem szkoli praktycznie następne pokolenie studentów w różnych zawodach.

Orientacja na klienta, motywacja i ciągłość pracy to nie tylko hasła, ale filozofia firmy Metzger, którą wyznaje ponad 150 wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników.

W Polsce, można zamówić części Metzger poprzez:

  • Auto Partner Holding Gdańsk
  • Inter Team
  • Moto Hurt Poznań
  • Emka Gniezno
  • KTD Warszawa

Metzger Online Catalogue

Śledź nas na social media: FacebookLinkedInYouTube

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 maja 2021, 17:37 1 0

świetny tekst. niemiecki taki

Odpowiedz

Anonim, 8 maja 2021, 13:21 1 0

Tłumacz google? Jak jakość części jest taka jak ten zredagowany tekst to tylko pozazdrościć.

Odpowiedz

Anonim, 26 października 2021, 9:05 0 0

Jeżdżę na targi do Frankfurtu i Paryża od końca lat 90-tych i nie pamiętam takiej firmy tak jak Hans Pris czy Ruville. Dopiero jakieś 6 lat temu pojawiła się na targach, kolejny pakowacz.

Odpowiedz