Kalendarz Inter Cars na rok 2021 [zdjęcia z planu]

, 16 listopada 2020, 11:18

Piękne samochody, będące ikonami amerykańskiej motoryzacji w towarzystwie atrakcyjnych kobiet – to motyw przewodni przyszłorocznego kalendarza Inter Cars. Kalendarz już wkrótce będzie dostępny dla klientów firmy.

– W tym roku zapraszamy wszystkich w podróż wraz z ikonami amerykańskiej motoryzacji z lat 60. i 70. Kreacje oparte zostały o relacje pomiędzy samochodami i modelkami w zjawiskowych plenerach. Tegoroczna edycja szczególny nacisk kładzie na intensywność kolorów maszyn w interakcji z atmosferą otoczenia, lokacjach współgrających z charakterem i linią wybranego modelu, a także jego miejscem w historii. Z nieskrywaną przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa w świat CARS & COLOURS – mówi twórca kalendarza, Voyo Bakiewicz.

W tegorocznej edycji kalendarza Inter Cars firma postanowiła skupić uwagę widza na pięknie motoryzacji. Modele aut, które zobaczyć będzie można w poszczególnych miesiącach to m.in takie klasyki jak: AC Cobra, Chevrolet El Camino, Cadillac De Ville Series czy też uwielbiany przez wielu Chevrolet Corvette.

Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2021 jest ponownie Voyo Bakiewicz. Artysta od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men’s entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars). Tworzył również wizerunek artystów na płytach (Michał Wiśniewski z Ich Troje) oraz sesje dla marek z rynku motoryzacyjnego (Seat, Orlen) oraz wielu innych.

Wkrótce odbędzie się oficjalna prezentacja całego kalendarza, po której rozpocznie się jego dystrybucja wśród klientów Inter Cars. Partnerami kalendarza na rok 2021 są: Grupa ZF, Conti, FEBI, Castrol, Q Service Castrol, Q-Service Truck, Feber, Thermotec, Magnum, Reinchoh, ABE. Tegoroczna edycja została wydana w rekordowym nakładzie 48 500 sztuk.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

AdobePhotoshop, 17 listopada 2020, 9:35 4 0

profesjonalnie wycięte i wklejone

Odpowiedz

adam, 18 listopada 2020, 1:24 3 -1

haha toć to nawet ślepy by zauwazył że to w photoshopie sesja...

Odpowiedz

adam, 18 listopada 2020, 1:35 10 -1

wpiszcie sobie w wyszukiwarkę... "5 Things You May Not Know About Monument Valley" popatrzcie na układ chmur i porównajcie go ze zdjęciem z kalendarza IC... Drogi IC jesteście żałośni pisząc, że są to zdjęcia z planu.... zamiast tego pokazcie zdjęcie stanowiska pracy grafika będzie to bardziej uczciwe. Jak macie za grosz godności to przeproście za świadome wprowadzanie klientów w bład.

Odpowiedz

Anonim, 18 listopada 2020, 9:55 3 0

układ cieni mówi wszystko żenua

Odpowiedz