Doskonałe w każdym Wacie

, 30 października 2019, 23:51

Kiedy na przestrzeni 2003 i 2004 roku, pierwsze reftrofity LED, wtedy jeszcze często określane mianem „żarówek diodowych”, podbijały serca fanów tuningu samochodowego, mało kto przypuszczał, że w ciągu zaledwie kilkunastu lat, przeistoczą się w wręcz jedno z podstawowych źródeł światła w motoryzacji.

Szybki wzrost popularności nowej technologii dał początek ewolucji, która trwa do dziś. Gdy pierwsze modele retrofitów wyposażonych w diody SMD okazały się nie tylko krzykiem mody, ale przede wszystkim funkcjonalnym rozwiązaniem, rynek zaczął obfitować w wiele atrakcyjnych produktów, które zaczęły ze sobą konkurować jakością.

Firma M-Tech, jeden z prekursorów dystrybucji oświetlenia samochodowego LED, zawsze dokładała nadzwyczajnych starań, aby produkty tej marki charakteryzowały się ponadprzeciętnym poziomem jakości, przy zachowaniu korzystnego poziomu cen. Rozwój firmy umożliwił wprowadzanie własnych technologii opartych o sprawdzone rozwiązania marki Osram. Sygnet informujący o tym, że dany produkt jest wyposażony w źródła światła wspomnianego producenta widać na stale zwiększającej się liczbie pozycji w ofercie. Dzięki stosowaniu diod marki Osram, poziom jakości oraz żywotności produktów wyraźnie wzrósł. To wszystko za sprawą tego, że diody niemieckiego producenta są niezwykle wydajne, jeżeli chodzi o ilość emitowanych lumenów z każdego wata pobieranej mocy, co z kolei znacząco wpływa na zachowanie temperatury pracującej diody LED na bezpiecznym dla całego układu poziomie.

Konstrukcja każdej żarówki została przemyślana od podstaw. Zainstalowane stabilizatory napięcia z tolerancją aż do 16V zapobiegają usterkom wywołanym przepięciami w instalacji. Systemy oporników, zwane Canbusem, montowane w wybranych produktach, emulują prawie wszystkie systemy diagnostyczne w większości modeli samochodów i zapobiegają wyświetlaniu się błędu spalonej żarówki. Wysokiej jakości markowe diody, o bardzo niskiej oporności są gwarancją długiej żywotności – emitują mocne białe światło przy zachowaniu niskiej temperatury pracy. Firma M-Tech, będąca w posiadaniu powyższej wiedzy i technologii przygotowała dla swoich Klientów już cztery serie retrofitów opartych o technologię LED marki Osram. Linie produktowe M-Tech Basic i Premium to 50 różnych modeli zamienników żarówek, takich typów jak W5W, C5W czy P21W. Wymagających użytkowników zachęcamy do zapoznania się z serią M-Tech Platinum. Ta najbardziej innowacyjna linia retrofitów, zawierająca w sobie produkty na najwyższym poziomie wyposażone w diody wysokiej mocy marki Osram zadowoli tych, którzy ponad wszystko kładą nacisk na jakość i moc świecenia. Seria Heavy Duty jest przeznaczona do pojazdów z instalacją 24V i jest odporna na przepięcia aż do 36V.

Zespół inżynierów w Dziale Rozwoju Produktu M-Tech stale opracowuje nowe rozwiązania z wykorzystaniem diod Osram i dodaje kolejne pozycje do asortymentu. Bądź na bieżąco!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Gieniu_Pasek, 6 listopada 2019, 19:11 1 0

Potwierdzam, dobry sztos

Odpowiedz