Konkurs HELLA – wyniki

, 5 listopada 2019, 12:30

Wystarczyło odpowiedzieć tylko na jedno pytanie, by zdobyć jeden z trzech zestawów nagród ufundowanego przez HELLA. Niezbędna była kreatywność oraz znajomość produktów oświetleniowych firmy. Przedstawiamy nazwiska zwycięzców.

HELLA jest wiodącym producentem oświetlenia i elektroniki samochodowej. Swoje produkty dostarcza zarówno na rynek pierwszego montażu (OE) jak i na aftermarket. Jej żarówki są znane z niezawodności oraz jakości świecenia. Wykazując się wiedzą na ich temat, można było zdobyć nagrody w naszym konkursie.

Autorów trzech najlepszych odpowiedzi wybrało konkursowe jury złożone z przedstawicieli firmy HELLA oraz redakcji. Otrzymają oni zestawy nagród składające się z torby sportowej z logo HELLA i kompletu wycieraczek z gamy HELLA Cleantech (do wyboru). Zwycięzcami są:

  • Milena Milewska
  • Joanna Sokołowska
  • Michał Kluziewicz

Zwycięzcom gratulujemy!

Konkurs trwał od 24 do 30 października 2019 r.

Zapoznaj się z regulaminem >

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Flyman, 24 października 2019, 14:20 0 -1

Hella jest dla mnie wyznacznikiem jakości, trwałości produktu za rozsądną, akceptowalną cenę. Poszukiwania żarówek do swoich aut zawsze zaczynam od tej marki. Dokonuję wówczas porównania i analizy wszystkich za i przeciw i co? Wybieram Hellę i nigdy się nie zawiodłem.

Odpowiedz

Redakcja, 24 października 2019, 14:22 1 0

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres email: konkurs@motofocus.pl

Odpowiedz