Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic 2019 już niebawem

, 14 maja 2019, 13:11

Wiedza, entuzjazm i ambicje wystarczą, by stać się najlepszym Młodym Mechanikiem w Europie? III Międzynarodowy Finał Young Car Mechanic zbliża się wielkimi krokami. 26 maja poznamy najzdolniejszego ucznia szkół mechanicznych z Polski i wybranych krajów Europy.

Tegoroczna edycja konkursu Young Car Mechanic to już trzecia odsłona rywalizacji, do której zaproszeni zostali uczniowie z innych europejskich krajów, w których Inter Cars prowadzi swoją działalność. W 2017 roku byli to uczniowie z Łotwy i Litwy, 12 miesięcy później dołączyli do nich koledzy z Bułgarii i Estonii. W 2019 roku lista krajów jest obszerniejsza – w międzynarodowym finale spotkają się reprezentanci szkół z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Węgier i Bułgarii.

Wszyscy oni rywalizować będą w dniach 25-26 maja w Centrum Szkoleniowym Inter Cars o tytuł najlepszego młodego mechanika w Europie. Młodzi adepci naprawy pojazdów mechanicznych będą musieli zmierzyć się ze złożonymi zadaniami technicznymi, w trakcie których zostanie oceniona ich praktyczna wiedza oraz umiejętności diagnostyki i naprawy samochodów w warunkach najpełniej oddających realia pracy mechanika.

Łączna pula nagród dla 3 pierwszych miejsc wynosi 100 000 zł. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy Międzynarodowego Finału zostaną zaproszeni na wycieczkę do fabryki firmy Elring w Stuttgarcie i muzeów poświęconych tematyce motoryzacji.

– Young Car Mechanic już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Inter Cars. Jesteśmy dumni, że inicjatywa z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem uczestników, a także partnerów, bez których organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. Wspólnie kształcimy nowe pokolenie mechaników, którzy są przyszłością naszej branży – mówi Radosław Sujka, menadżer działu szkoleń Inter Cars.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!