Nowy dyrektor zarządzający w polskim oddziale Hankook Tire

, 10 stycznia 2019, 10:40

Hankook, ogłosił zmianę na stanowisku dyrektora zarządzającego polskim oddziałem Hankook Tire. Rafał Spirydon zastępuje na tej pozycji Kim Dong Baek, który objął stanowisko dyrektora zarządzającego wietnamskiego oddziału spółki.

Dwadzieścia lat pracy w branży oponiarskiej, w tym pięć lat jako dyrektor sprzedaży Hankook Tire Polska, pozwoli nowemu dyrektorowi wnieść znaczące doświadczenie w nowej roli.

Rafał Spirydon dysponuje wieloletnim doświadczeniem w przemyśle oponiarskim, nabytym zarówno w pracy jako inżynier, jak i w działach sprzedaży. Od 2013 roku był dyrektorem sprzedaży w Hankook, odpowiedzialnym za region Polski i krajów bałtyckich. Na nowym stanowisku zajmie się wzmacnianiem obecności marek Grupy Hankook poprzez rozwój organizacji i skupienie się na wydajności operacyjnej. Nowo mianowany dyrektor zarządzający, posiadający wyższe wykształcenie w zakresie nauk technicznych, jest członkiem zarządu Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.

– Jesteśmy przekonani, że Rafał jest najlepszym wyborem na to stanowisko. – twierdzi Han-Jun Kim, prezes Hankook Tire Europe – Doskonała znajomość rynku oponiarskiego, zarówno od strony technicznej, jak i sprzedażowej, włączając lata doświadczenia w Hankook, pozwala mu zaoferować wszystko, czego potrzebujemy, aby kontynuować wzmacnianie i wzrost marki Hankook na rynkach polskich i krajów bałtyckich.

– Jestem zaszczycony nominacją. – powiedział Rafał Spirydon – Będziemy rozszerzać dział sprzedaży w biurze Hankook w Polsce, aby z zaangażowaniem i radością zmierzyć się z wyzwaniami na naszym rynku. Zbudowanie ugruntowanej na lokalnym rynku strategii średnioterminowej w zakresie sprzedaży i marketingu jest konieczne, aby umocnić wizerunek marki Hankook, jak również zwiększać udziały na rynkach Polski i krajów bałtyckich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!