Portfolio rozwiązań TecAlliance

, 23 stycznia 2018, 9:11

TecAlliance: od ponad dwóch dekad nazwa ta jest synonimem mocnej kooperacji między wiodącymi firmami międzynarodowej branży samochodowych części zamiennych. TecAlliance to silny i rzetelny partner, którego produkty oraz rozwiązania tworzą podstawę udanej współpracy.

Do dyspozycji klientów jest 600 ekspertów na całym świecie, którzy jako kompetentne osoby kontaktowe oferują rozwiązania w zakresie szybkiej i prawidłowej identyfikacji części, efektywnych procesów zamówień i aktualnych danych samochodów obejmujących również kompleksowe informacje związane z konserwacją i naprawami.

Enabling the Digital Aftermarket: dane, procesy i doradztwo z jednej ręki.

Nowoczesne samochody to niezwykle złożone systemy, których naprawa i konserwacja wiąże się z wysokimi wymogami wobec producentów części, dystrybutorów i warsztatów, a także w stosunku do firm zarządzających flotami samochodów, firm leasingowych i towarzystw ubezpieczeniowych.

Konieczny jest stały dostęp do szczegółowych danych pojazdów i produktów, jak również do informacji dotyczących napraw oraz konserwacji. Im lepiej zorganizowane są procesy toczące się między partnerami, tym wyższy jest poziom obsługi klientów końcowych. W tym miejscu pojawiają się usługi firmy TecAlliance, która skupia w sobie kompetencje TecDoc, TecCom, TecRMI i Headline.

Portfolio firmy obejmuje następujące moduły rozwiązań:

1. TecAlliance Data. Znajdź i zostań znaleziony. Katalog TecDoc oferuje obszerną bazę danych dotyczących wszystkich popularnych samochodów i produktów dla niezależnego rynku części zamiennych do pojazdów mechanicznych. Uporządkowane dane oraz praktyczne narzędzia analityczne umożliwiają łatwą i szybką identyfikację potrzebnych części, a także instrukcji naprawczych. Katalog TecDoc to najobszerniejsza na świecie niezależna baza danych produktów dostępnych na rynku częsci zamiennych.

2. TecAlliance Process. Optymalne procesy od A do Z: Wskutek cyfryzacji i rozrastania się sieci, procesy odbywające się w firmach, a także między nimi, zmieniają się niezwykle szybko. TecAlliance, jak nikt inny, zna i rozumie procesy, które zachodzą w branży. Zintegrowane rozwiązania przyczyniają się do lepszej komunikacji, ułatwiają współpracę i przyspieszają procesy oraz zwiększają dostępność informacji w całym łańcuchu dostaw. Procesy w całym łańcuchu ulegają elektronicznemu uproszczeniu – począwszy od zapytania o dostępność poprzez zamówienie aż po fakturę: w sposób optymalny, zautomatyzowany i zintegrowany.

3. TecAlliance Consulting & Services. Profesjonalne doradztwo i implementacja. Sprawne procesy, których podstawą są prawidłowo zaimplementowane dane i rozwiązania, stanowią najważniejsze kryterium. TecAlliance dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem, zatrudnia wykwalifikowanych doradców i menadżerów projektów, jak również zapewnia międzynarodowe wsparcie oraz infolinię techniczną obsługiwaną przez wykwalifikowanych mechaników.  Firma służy swoim klientom pomocą w zakresie indywidualnych koncepcji zarządzania danymi.

Postępująca cyfryzacja rynku samochodowych części zamiennych wymaga obszernych danych i sprawnych procesów. Rosną wymagania właścicieli samochodów związane z krótkim czasem reakcji oraz jakością i kompleksowym charakterem serwisu. Dla producentów, dystrybutorów, warsztatów, operatorów flot samochodowych oraz firm leasingowych i towarzystw ubezpieczeniowych produkty i rozwiązania TecAlliance stanowią przydatne narzędzia, których zastosowanie przekłada się na zwiększenie efektywności, obniżenie kosztów, zdobycie dodatkowej wiedzy i zapewnienie większej przejrzystości.

We  wrześniu 2018 roku odbędą się największe w Europie targi branżowe – Automechanika we Frankfurcie. Jest to doskonały moment, żeby zaprezentować klientom nowe możliwości oraz pozyskać nowych klientów. Używając produktów i rozwiązań TecAlliance Państwa firma może zaistnieć na rynku, być bardziej rozpoznawalna i dostępna, a to może przełożyć się na rozwój biznesu.

Ponieważ procesy integracji i pojawienia się w katalogach wymagają pewnego nakładu czasu i pracy, zapraszamy do kontaktu jak najszybciej. Rozpoczynając proces wdrożenia teraz, już podczas targów będziecie Państwo mogli zaprezentować się potencjalnym i obecnym klientom jako wiarygodny partner, posługujący się nowoczesnymi, ustandaryzowanymi narzędziami. Wszelkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować do Magdaleny Czechowskiej, TecAlliance Sales Manager Poland, która chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Zapraszamy również do odwiedzenia stoiska TecAlliance na targach Automechanika Frankfurt, w dniach 11 – 15 września 2018, hala 5_6.1 stoisko A01 i A10 i zapoznania się z ofertą firmy.

Więcej na stronie www.tecalliance.net/en/
Kontakt:
Magdalena Czechowska
TecAlliance Sales Manager Poland
E-mail: magdalena.czechowska@tecalliance.net
Telefon: +48 501 233 363

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!