AS-PL dostawcą grupy NEXUS

, 7 listopada 2017, 14:24

Spółka AS-PL podpisała umowę o współpracy z NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE), regionalnym reprezentantem międzynarodowej grupy zakupowej Nexus Automotive International (N!AI).

– AS-PL jest czołowym dostawcą części i podzespołów elektrycznych do pojazdów na całym świecie. Jesteśmy w branży znani od ponad 25 lat. Oferujemy przede wszystkim alternatory i rozruszniki, a także ich części składowe, dostępne w skatalogowanej formie. Klienci mają możliwość swobodnego dostępu do szerokiej gamy produktów, wyeksponowanych w trzech liniach: Economy line, Standard line i Premium line – informuje Tomasz Kaszubowski – wiceprezes zarządu. – Dołączając do grupy Nexus Automotive Central Europe zyskujemy nie tylko możliwość wymiany wiedzy oraz wzajemnych doświadczeń. Jednocześnie możemy realizować działania, które wpłyną na wzrost konkurencyjności oraz przyczynią się do zaspokojenia potrzeb naszych klientów – dodaje.

NEXUS Automotive Central Europe (N!ACE) jest regionalnym przedstawicielem NEXUS Automotive International SA (N!AI), dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy motoryzacyjnej. W skład N!ACE wchodzi obecnie kilkunastu członków z Polski, Litwy, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji. Jednym z najważniejszych zadań N!ACE jest wzrost konkurencyjności i rozwój sieci partnerskiej na rynku Europy Centralnej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!