Zmiany w Zarządzie Inter-Team

, 13 września 2017, 16:06

Spółka Inter-Team dokonała poważnej zmiany w strukturze swojego Zarządu. Z fotelem prezesa pożegnała się Anita Niemczyk.

Zaprzestanie pełnienia przez Anitę Niemczyk funkcji prezesa firmy oraz zasiadania w jej zarządzie jest związane ze współpracą Inter-Team z Grupą Hella, która jest właścicielem spółki (więcej informacji).  Jak udało nam się dowiedzieć, stanowiska byłej prezes nie zajmie żadna nowa osoba. Spółka będzie kontynuowała działalność z zarządem w składzie dwuosobowym, w którym zasiadają Jarosław Chojczak i Piotr Zyśk. Chodzi zatem o planowane od dłuższego czasu zmiany strukturalne, a nie rotacje personalne.

– Zmiana składu Zarządu Inter-Team jest kolejnym etapem zacieśnienia współpracy z Holdingiem Nordic Forum i Grupą Hella oraz krokiem w stronę zapewnienia Spółce warunków do zrównoważonego wzrostu. Strategia Inter-Team zmierzająca do zwiększenia udziału w rynku poprzez rozwój sieci sprzedaży, asortymentu i zwiększenie dostępności, będzie realizowana przez dwuosobowy Zarząd. Jesteśmy przekonani, że dzięki stałej współpracy z Nordic Forum i Grupą Hella będziemy z sukcesem kontynuować dalszy rozwój Spółki. – powiedziała Anna Gomoła-Paradowska, PR Manager spółki Inter-Team.

Anita Niemczyk objęła funkcję prezesa Inter-Team po swoim ojcu – Adamie Szewczyku, który był założycielem firmy. Z działalnością spółki była w naturalny sposób związana przez całą swoją karierę zawodową.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Obserwator, 13 września 2017, 21:24 17 0

Dziękujemy Pani Anito za tyle lat współpracy i życzymy powodzenia, a ponadto mamy nadzieję, że tak zupełnie Inter-Teamu i nas to Pani nie zostawi.

Odpowiedz

FAKT, 14 września 2017, 8:55 9 0

Można IT lubić lub nie lubić, ale faktycznie ładną firmę Szewczyki zbudowały.

Odpowiedz

Rafał, 14 września 2017, 9:07 8 -2

Dużo się dzieje w Inter-Teamie. Nowy właściciel, przystąpienie do dynamicznie rozwijającej się grupy zakupowej (Nexus)... myślę, że Inter Cars ma dużego konkurenta w postaci Inter-Teamu.
Z ciekawością będę obserwował dalszy rozwój firmy. Pozdrawiam Panią Anitę i życzę kolejnych sukcesów. Ciekawe kogo teraz powołają na nowego Prezesa?

Odpowiedz

Kubas, 14 września 2017, 16:45 15 0

Bez przesady z tym wielkim konkurentem dla Intercars, ale rozwoju trzeba pogratulować.

Odpowiedz

Matematyk, 14 września 2017, 20:55 8 -1

Do Kubas, masz rację - umiesz liczyć. Rozwój I-T to dziś zagrożenie dla wielu innych hurtowni, ale IC jest poza ich zasięgiem.

Odpowiedz

crisssss, 14 września 2017, 21:08 3 -1

Mam nadzieję ze prze z te zmian nic się nie zmieni we współpracy

Odpowiedz