Wielki Finał II Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych

, 27 maja 2008, 0:00

Podczas V Międzynarodowych Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń w katowickim Spodku, odbędzie się Wielki Finał II Drużynowych Mistrzostw Mechaników Samochodowych.

To impreza piknikowa, łącząca w sobie elementy rywalizacji, integracji oraz wspólnej zabawy. Mistrzostwa organizowane są z lokalnymi partnerami handlowymi firmy Moto-Profil – najlepszymi hurtowniami i sklepami motoryzacyjnymi. Zawody przepełnione są mnóstwem atrakcji i dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Na Mistrzostwa składa się 11 eliminacji lokalnych, rywalizacja obejmuje zadania teoretyczne i praktyczne. Zwycięscy poszczególnych eliminacji biorą udział w Wielkim Finale 14 czerwca 2008 roku, podczas V Międzynarodowych Targów Wiedzy Technicznej i Szkoleń w katowickim Spodku. Pula nagród wynosi 40 tys. zł!

Zeszłoroczną edycję Mistrzostw wygrała drużyna z Bosch Service-Pawlik po pasjonującym finale z udziałem trzech drużyn. Atmosfera była gorąca niczym w pit-stopach formuły pierwszej, a umiejętności zawodników robiły ogromne wrażenie na licznie zgromadzonej widowni. Wysoka pula nagród, a także coraz większy prestiż imprezy powoduje, że tegoroczna edycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!