Nowości w ofercie firmy Unimetal Sp. z o.o.

, 10 sierpnia 2005, 0:00

Firma Unimetal Sp. z o.o. w Złotowie funkcjonuje na rynku producentów wyposażenia dla stacji kontroli pojazdów oraz warsztatów. Jest producentem polskich linii diagnostycznych przeznaczonych do badania pojazdów o dmc. do 3,5t oraz do i powyżej 3,5t.
Firma wzbogaciła swoją ofertę o szeroką gamę podnośników samochodowych firmy SPACE. Z myślą o klientach zamierzających otworzyć stacje kontroli pojazdów do 3,5t firma wprowadziła do sprzedaży nożycowy podnośnik diagnostyczny SFC 350.
Wyposażenie standardowe podnośnika SFC 350 obejmuje szarpak hydrauliczny, dźwignik osiowy o udźwigu do 3,5t, odprężnice oraz wybrania pod obrotnice. Urządzenie spełnia wszelkie wymagania niezbędne do zastosowania na SKP do 3,5t, a ponadto może stanowić nowoczesne stanowisko do kompleksowej obsługi pojazdów. Niewątpliwą zaletą podnośnika jest jego funkcjonalność, wysoka jakość wykonania oraz cena.
]1[
W ofercie znaleźć można ponadto podnośniki jednokolumnowe, dwukolumnowe (elektromechaniczne, hydrauliczne), czterokolumnowe (elektromechaniczne, hydrauliczne) oraz różnego zastosowania podnośniki nożycowe (m.in. stacje obsługi ogumienia).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!