68 tysięcy gości na Auto Partner Summer Cars Party

, 14 września 2015, 11:52

Katowickie Lotnisko Muchowiec już po raz 9. zamieniło się w ogromną motoryzacyjną arenę. Tym razem patronat nad show objęła firma Auto Partner SA.

Auto Partner Summer Cars Party zajęło gigantyczny obszar 56 hektarów katowickiego Lotniska Muchowiec. Wyścigi, ostra rywalizacja na torze, pokazy,  motoryzacyjne perełki, spotkania z gwiazdami motosportu, kluby i firmy motoryzacyjne oraz potężna dawka rozrywki to tylko niektóre z elementów imprezy.

Auto Partner Summer Cars Party z założenia ma być rozrywką dla wszystkich. Można spotkać tam egzotyczne i luksusowe samochody strefa wystawców, teamy rajdowe, tuning, smaki z całego świata, wesołe miasteczko dla najmłodszych oraz skoki na bungee. Imprezę prowadzili: weteran polskiego dziennikarstwa Irek Bieleninik i Aleksandra Kutz, prowadząca jeden z najpopularniejszych polskich programów motoryzacyjnych „Ola w trasie”.

Podczas tegorocznego Auto Partner Summer Cars Party powstała największa i najpiękniejsza strefa Girls Power. To w niej można było spotkać najpopularniejsze, najszybsze i najbardziej wpływowe kobiety z polskiego świata motoryzacji. Uczestniczki rajdów, mistrzynie wyścigów motocyklowych, zawodniczki motocross, królowe kierownicy, na czele z jedyną w Polsce licencjonowaną drifterką Karoliną Pilarczyk – Polish Drift Girl.

Auto Partner Summer Cars Party

Na miłośników motoryzacji czekał szereg słynnych atrakcji oraz nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Od kultowych wyścigów ¼ mili, driftu, części klubowo-zlotowej czy strefy militarnej po wyczynowe pokazy FMX, tuningowe modyfikacje, ogromne ciężarówki w strefie Truck, zawody car audio, strefę Gaming na czele z casterem League Of Legends, Norbertem Gierczakiem, znanym jako DIS, oraz najdroższe i najbardziej pożądane samochody w strefie marzeń Dream Cars.

Czynnik wyróżniający katowicką imprezę od innych wydarzeń motoryzacyjnych w kraju to element uczestnictwa. W Katowicach można nie tylko oglądać zawody z trybun, ale samemu wsiąść za kółko i spróbować swoich sił w wyścigach. W zawodach na 1/4 mili może wystartować każdy – bezpłatnie.

W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa 10. edycja imprezy.

Foto: Profi Partners Sp. z o. o. oraz impact photo / summer cars party

Dowiedz się więcej

Auto Partner SA „Firmą Roku”
Auto Partner SA „Firmą Roku”

W Warszawie odbyła się Wielka Gala „Polska Przedsiębiorczość”, podczas której zostali uhonorowani laureaci projektów realizowanych w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Firma Auto Partner SA otrzymała pierwsze miejsce oraz tytuł „Firma Roku 2015” w kategorii handel i dystrybucja. Firma została wyróżniona jako przedsiębiorstwo o najwyższym standardzie organizacji oraz dynamicznym rozwoju. "Nagroda jest dla nas o […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Chorzów_M, 14 września 2015, 19:16 0 0

spoko, moze to i dobrze dla wszystkich, ze AP tak sie pnie. ale od 2 sezonow grubo leca.

Odpowiedz

Anonim, 15 września 2015, 16:22 0 0

Chłopaki z Profi Partners jak zawsze zrobili dobra robotę - tyle, że teraz z nowymi pomysłami i dobrym partnerem.

Odpowiedz

Anonim, 14 grudnia 2015, 14:55 0 0

Ciekawe,czy te samochody jeździły na tych" lipnych"akumulatorach,które Auto-Partner sprzedaje.Po 6 miesiącach użytkowania padają,rozładowują się.Po wysłaniu na reklamację do Bierunia,wracają z adnotacją,że "zasiarczone".Nie wpisują w kartę gwarancyjną,że akumulator był na reklamacji.Proponuję,żeby sami pojeździli sobie na tym co sprzedają.Od dyrektora zaczynając,na "specjalistach" z działu reklamacji kończąc.Firma roku,wstyd i żenada!!

Odpowiedz