Philips w programie Automotive Diamonds

, 16 marca 2015, 11:22

Automotive Diamonds to program lojalnościowy prowadzony w 11 europejskich krajach, w tym w Polsce. Mogą w nim uczestniczyć zarówno warsztaty, jak i dystrybutorzy z branży motoryzacyjnej. Jednym z Partnerów programu Automotive Diamonds jest firma Philips.

Zasady Automotive Diamonds są proste – zakup produktów firm uczestniczących w programie premiowany jest symbolicznymi Diamentami, które można wymienić na wiele atrakcyjnych nagród. Wśród nich są zarówno artykuły gospodarstwa domowego, biżuteria, zabawki oraz profesjonalne narzędzia wyselekcjonowane z myślą o pracownikach warsztatów i serwisów.

W przypadku warsztatów, w pierwszej kolejności trzeba zarejestrować swoją firmę na stronie www.automotivediamonds.com Potwierdzeniem uczestnictwa będzie otrzymanie pakietu powitalnego, który zawiera m.in. zestaw spersonalizowanych naklejek adresowych. Będą one potrzebne do wysyłania etykiet (zawierających numer artykułu i jego kod kreskowy) wyciętych z opakowań produktów firm partnerskich. Na tej podstawie zostaną przyznane Diamenty, a pierwszych 50 trafia na konto tuż po rejestracji.

Nieco inaczej jest w przypadku dystrybutorów. Tutaj wszystko zależy od indywidualnej umowy pomiędzy organizatorem programu i firmą. Dalszy proces przyznawania Diamentów i odbierania nagród jest taki sam.

Co ważne, wykorzystanie zebranych punktów nie jest ograniczone żadnym terminem. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Jednym z Partnerów programu Automotive Diamonds jest firma Philips, która już na początek przygody przekazuje 250 diamentów. Nie trzeba ich zdobywać, wystarczy w swoim profilu na stronie Programu wpisać kod promocyjny DB319D.

Kolejne diamenty można zdobyć za kody wycięte z opakowań m.in. Xenon Vision D1S i D2S (po 40 diamentów), Xenon X-tremeVision (50), Halogen WhiteVision (15) oraz Lamp Warsztatowych RCH20 (40), RCH30 (80) i MDLS (80). Kompletną listę produktów Philips można znaleźć na stronie Programu w zakładce Partners.

Dowiedz się więcej

Sogefi w programie „Automotive Diamonds”
Sogefi w programie „Automotive Diamonds”

Grupa Sogefi dołączyła do programu lojalnościowego niezależnego rynku części zamiennych – „Automotive Diamonds”. W programie biorą już udział także firmy TRW, Denso oraz Girling, a wkrótce dołączą do nich także Gates i Philips. Współpraca oznacza, że warsztaty stosujące filtry Sogefi: Purflux, CoopersFiaam, Fram i Sogefi Pro, w zamian za zakup mogą uzyskać punkty lub „diamenty”, […]

Spalona żarówka? To szansa dla warsztatu na pozyskanie klienta.
Spalona żarówka? To szansa dla warsztatu na pozyskanie klienta.

To chyba jedna z najbardziej irytujących kierowcę awarii, w dodatku często trudna do samodzielnego usunięcia. Dlatego coraz więcej kierowców woli zlecić wymianę żarówki w najbliższym warsztacie. Dla mechanika to idealna okazja, by zaprezentować nowemu klientowi jak profesjonalnie jego warsztat podchodzi do obsługi samochodu. Warunkiem początkowym jest jednak dobre zaopatrzenie warsztatu w żarówki – zarówno do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!