Nowa odsłona targów ProfiAuto Show

, 9 marca 2015, 13:37

Dwunasta edycja targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Po raz pierwszy impreza obejmie nie tylko tereny Spodka, ale także nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Dwunaste targi ProfiAuto Show odbędą się 23 i 24 maja 2015 roku w Katowicach. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: zawody freestyle motocross z jednymi z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników FMX oraz muzyką na żywo, a także dziesiątki pokazów i prezentacji najważniejszych światowych producentów z branży automotive.

Podczas tegorocznej edycji, tradycyjnie nie zabraknie elementów, które są wizytówką ProfiAuto Show: wyjątkowych samochodów (w tym sportowych oraz poddanych tuningowi), atrakcyjnych hostess, pokazów kaskaderskich oraz konkursów dla publiczności.

Po raz pierwszy, w ramach targów odbędzie się ProfiAuto FMX & Music Show – unikalna impreza motoryzacyjna z najlepszymi zawodnikami freestyle motocross i muzyką na żywo. Bilety na część wystawienniczą oraz wieczorne show są już w sprzedaży.

– „Tegoroczna edycja ProfiAuto Show jest dla nas wyjątkowa. Po raz pierwszy w Spodku odbędą się zawody motocrossowe na taką skalę. Wystawców i odwiedzających część targową zapraszamy natomiast do nowej lokalizacji – położonego tuż przy Spodku Międzynarodowego Centrum Kongresowego, którego przestrzeń wykorzystamy na organizację stoisk, pokazów, szkoleń i innych atrakcji." – mówi Michał Tochowicz, menadżer sieci ProfiAuto, organizatora targów.

Do rywalizacji na najbardziej efektowne triki i skoki podczas ProfiAuto FMX & Music Show staną jedni z najlepszych polskich i światowych zawodników freestyle motocross. Udział w zawodach potwierdził już aktualny Mistrz Polski FMX – Artur Puzio. Zawody będą miały status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a sportowe emocje dodatkowo podgrzeje muzyka na żywo. Zapewni ją zespół Yuma Band, który zagra bezpośrednio w trakcie zawodów, a także gwiazda wieczoru – Acid Drinkers.

W części wystawienniczej swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki z branży automotive. Wśród nich znajdą się zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów jak i wyposażenia warsztatów. Przez dwa dni targów na stoiskach trwać będą pokazy, prezentacje i konkursy dla odwiedzających.

W poprzedniej edycji targów wzięło udział ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większe zainteresowanie pasjonatów motoryzacji i przedstawicieli branży: mechaników, producentów, właścicieli sklepów oraz hurtowni motoryzacyjnych.

Bilety na ProfiAuto Show oraz ProfiAuto FMX & Music Show są dostępne w serwisie Eventim: http://bit.ly/1833jyv oraz http://bit.ly/1NzCanz 

Więcej informacji na temat targów znaleźć można na stronie www.profiautoshow.pl

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja
Targi ProfiAuto Show 2014 – relacja

Jedenaste targi ProfiAuto Show nie zawiodły oczekiwań profesjonalistów oraz gości, którzy w miniony weekend pojawili się w Katowickim Spodku. Połączenie wystawy produktów i usług dla zawodowców z motoryzacyjnymi atrakcjami okazuje się formą przyciągającą tłumy. Katowice motoryzacyjną stolicą Polski Klimatyzowane hale Spodka były świetnym miejscem na spędzenie upalnego weekendu (7-8 czerwca). Jednak to nie przyjemna temperatura […]

Szkolenia branżowe w czasie targów ProfiAuto Show 2015
Szkolenia branżowe w czasie targów ProfiAuto Show 2015

Targi ProfiAuto 2015 to okazja do zapoznania się z szeroką ofertą firm, działających na motoryzacyjnym aftermarkecie, ale nie tylko. Osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy technicznej, jak co roku, będą mogli skorzystać ze szkoleń. Szkolenia będą odbywać się w salach konferencyjnych Katowickiego Spodka, a także na stoiskach wystawców. W sobotę, 23 maja 2015 r. w salach […]

Atrakcje ProfiAuto Show 2015
Atrakcje ProfiAuto Show 2015

Tegoroczne targi ProfiAuto Show po raz pierwszy odbędą się w nowej formule. Dzięki częściowej zmianie lokalizacji, organizatorom udało się wprowadzić do programu imprezy jeszcze więcej motoryzacyjnych atrakcji. Wśród nich: loty motocykli, quadów i rowerów MTB oraz unikalne skoki synchroniczne. ProfiAuto FMX & Music Show w Katowicach Impreza motosportowa, towarzysząca targom branżowym ProfiAuto Show obędzie się […]

Targi ProfiAuto Show 2015 – pokazaliśmy je Wam na żywo
Targi ProfiAuto Show 2015 – pokazaliśmy je Wam na żywo

ProfiAuto Show 2015 to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie wiosny dla motoryzacyjnego aftermarketu. Naszych Czytelników, którzy nie mogli pozwolić sobie na weekendowy wyjazd do Katowic zaprosiliśmy na relację online. Od sobotniego poranka aż do niedzieli (22-23 maja) na bieżąco informowaliśmy o najciekawszych wydarzeniach i atrakcjach targów. Od momentu rozpoczęcia relacji artykuł był aktualizowany na bieżąco*. Wystarczyło […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kciN, 9 marca 2015, 14:07 0 0

tiaa - profi partners juz nie robi to kicha?

Odpowiedz

moto doktor, 9 marca 2015, 19:25 0 0

co rok to samo żadnej inwencji twórczej tylko sukces sukces. konkurencja idzie do przodu a nie tylko podbija liczby odwiedzających. kto bywa na targach to widzi gdzie rosnie a gdzie spada.

Odpowiedz

Anonim, 12 marca 2015, 9:17 0 0

"FMX & Music Show – unikalna impreza motoryzacyjna" unikalna może dla MP, gdyż IC taką organizuje od kilku już lat :-) Pewnie za kilka lat MP dołoży do tego lasery i nocne show jeśli dalej będą chcieli "papugować" IC. Na dziś pozostaje im tylko zachęcać do odwiedzin, aby popatrzeć na hostessy.. brawo, to naprawdę karta przetargowa. Ps. Pewnie znów po targach ogłoszony zostanie rekord frekwencyjny (kogo oni liczą? Przechodniów obok?). Nie życzę nikomu źle, ale weźcie się w garść chłopcy.

Odpowiedz

PA, 12 marca 2015, 18:26 0 0

przez ile lat można odgrzewać tego samego kotleta?

Odpowiedz

mecanior, 15 marca 2015, 13:34 0 0

Kiedyś to były targi dla profesjonalistów, a teraz to nie wiadomo co :-(
"35 000" to musiał liczyć chyba ktoś zdrowo "nasączony", że widział tak co najmniej poczwórnie.

Odpowiedz

Anonim, 21 marca 2015, 22:49 0 0

Zastanawia mnie treść komentarzy pod artykułem.

Czego zwiedzający oczekują po "targach" motoryzacyjnych ?
Rozpieszczenie ma swoje granice. Co takie firmy jak IC, MP mają więcej zaoferować ? Usługi sex przez hostessy ? Absurd.
Trochę się w tyłkach przewraca kilku osobom.
Odwiedzają targi i oczekują " Baw mnie! Zepsuj lub zbaw mnie!"
Jak oczekujesz "fajerwerków" to nie jesteś profesjonalistą - więc nie dla Ciebie są te targi.
Hovg z Pierdzi dołka.

Odpowiedz

Anonim, 18 maja 2015, 9:26 0 0

Impreza się zmienia, owszem- kiedyś był erotic show, dziś dmuchane zamki... Za dwa lata może doczekamy waty cukrowej z mlekiem zamiast kiełbasy z piwem .

Odpowiedz