Dwa stoiska Helli na „Automechanice 2008”

29 lipca 2008, 0:00

Na tegorocznych targach “Automechanika”, które odbędą się w dniach 16-21 września we Frankfurcie, firny Hella oraz Behr Hella Service, będą wyraźniej obecne i pokażą innowacje opłacalne dla klientów. Poza tradycyjnym stoiskiem D91 w hali 3.0 o powierzchni 900 m2 na dwóch poziomach, Hellę będzie także można odnaleźć po raz pierwszy w hali 8.0, na stoisku J58.

Głównym tematem prezentacji na obu stoiskach jest „najwyższa kompetencja warsztatu”. Poza szerokim spektrum wyposażenia diagnostycznego i serwisowego, odbywać się będą demonstracje na żywo, pokazujące, jak wygląda naprawa samochodu z wykorzystaniem systemu Helli – Data and Diagnostic System DDS 100/200.

Ponadto Hella pokaże we Frankfurcie swe najnowsze innowacje z szerokiej palety produktowej w czterech swych sferach kompetencyjnych: oświetlenia, elektrotechniki i elektroniki oraz zarządzania termicznego. Znajdą się więc tu: oferta ekonomicznych diodowych świateł dziennych LED, a w tym nowa seria LEDayLine do uniwersalnego montażu akcesoryjnego oraz nowy dodatkowy reflektor Rallye 3003 Compact. W dziedzinie elektrotechniki i elektroniki Hella zaprezentuje nowe aktuatory, czujniki, rozruszniki i alternatory, a także przepustnice i zawory recyrkulacji spalin EGR. Natomiast eksperci w dziedzinie systemów termicznych – Behr Hella Service – pokażą nowe produkty z zakresu samochodowych układów klimatyzacyjnych i chłodzenia silnika dla pojazdów osobowych i dostawczych.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!