Nowa lampa robocza Philips – Xperion 6000 Under bonnet

7 lutego 2023, 11:18

Xperion to nazwa warsztatowych lamp roboczych Philips. Producent rozwija ją od wielu lat, konsultując zmiany z mechanikami. Właśnie na rynek wchodzi zupełnie nowy model – Xperion 6000 Under bonnet. 

Cechą wyróżniającą nową lampę warsztatową Xperion 6000 Under bonnet jest jej teleskopowa konstrukcja, która umożliwia wygodne podczepienie pod otwartą maską samochodu. W ten sposób oświetla całą komorę silnikową.

Szkieletem konstrukcji jest teleskopowy uchwyt rozsuwający się na dwie strony, na łączną szerokość do 2,08 metra. Dzięki temu lampę Xperion 6000 Under bonnet można podwiesić pod maskami większości modeli osobowych, dostawczych czy ciężarowych.

W trybie boost, Philips Xperion 6000 Under bonnet emituje bardzo mocną wiązkę światła o mocy 1200 lumenów. Jej temperatura barwowa (5800 K ) została dobrana tak, aby zapobiegać zmęczeniu oczu. Możliwe jest płynne zmniejszenie natężenia światła aż do trybu eco (120 lm). Dzięki zainstalowaniu czujnika obecności, Xperion 6000 Under bonnet może pracować w trybie ciągłym lub włączać i wyłączać się automatycznie reagując na obecność osób w zasięgu działania (czujnik operuje w promieniu 2,5 metra).

Philips Xperion 6000 Under bonnet jest zasilana akumulatorem o pojemności 5200 mAh, który w trybie eco pozwala na pracę urządzenia nawet przez 20 godzin. W trybie boost pełne naładowanie wystarcza na ok. 3 godziny świecenia. Lampa jest wyposażona we wskaźnik stanu akumulatora. Czas ładowania (przez złącze USB C) wynosi mniej niż 3,5 godziny.

Jaskrawa obudowa lampy Philips Xperion 6000 Under bonnet została przystosowana do ciężkich warunków warsztatowych i zapewnia ochronę przed uderzeniami i przenikaniem zanieczyszczeń do wnętrza. Klasę odporności na wstrząsy definiuje oznaczenie IK07, a certyfikat IP65 potwierdza ochronę przed rozpryskami i wyciekami wody, chemikaliów lub rozpuszczalników. Jest ona także objęta dwuletnią gwarancją Philips, którą można przedłużyć o dodatkowy rok.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!