Piaskarki kabinowe w ofercie Best Products sp. z o.o.

4 marca 2021, 15:21

Firma Best Products sp. z o.o. z Poznania wprowadziła do oferty piaskarki kabinowe zarówno inżektorowe jak i ciśnieniowe. Są to urządzenia coraz szerzej stosowane w warsztatach samochodowych do oczyszczania powierzchni (metodą strumieniowo-ścierną) między innymi takich elementów jak felgi, części zawieszenia czy zaciski hamulcowe.

Wydajność oczyszczania powierzchni w zestawach z piaskarkami ciśnieniowymi jest ok. 5-krotnie większa w porównaniu z tradycyjnymi kabinami wyposażonymi w pistolet inżektorowy. Prędkości wylotowe z dyszy w przypadku piaskarek ciśnieniowych są również znacznie większe. Urządzenie umożliwia oczyszczanie i nadawanie odpowiedniej struktury obrabianym powierzchniom metodą strumieniowo-ścierną za pomocą różnego rodzaju ścierniwa. Głównym elementem takiej piaskarki jest zbiornik ciśnieniowy wyposażony w zawór grzybkowy, samoczynnie zamykający zbiornik po podaniu sprężonego powietrza. Wyposażony jest on w armaturę umożliwiającą precyzyjne ustalenie proporcji sprężonego powietrza do ścierniwa w strumieniu roboczym. Włączanie i wyłączanie piaskarki odbywa się przy użyciu wyłącznika nożnego. Standardowo zamontowany jest reduktor ciśnienia z odwadniaczem.

Produkt jest wykonywany w całości w Polsce. Więcej informacji można uzyskać poprzez stronę internetową www.best-prod.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!