Nowa montażownica Corghi w ofercie firmy S-A-M

15 grudnia 2011, 12:42

S-A-M Sp. z o.o. wprowadza do oferty montażownicę Corghi Artiglio Master Code. Młodsza siostra popularnego modelu Artiglio Master 26 to zautomatyzowana, uniwersalna montażownica do wszystkich kół samochodów z kołami o rozmiarze od 13” do 32”.

Urządzenie automatycznie dostosowuje się do zadanej średnicy koła, podobnie jak zbijaki i głowice. Ma interaktywny, dotykowy panel sterowniczy. Minimalizację wysiłku operatora zapewnia zintegrowany podnośnik koła o pełnym ruchu.

Dostępnych jest 5 wersji urządzenia z dodatkowym oprzyrządowaniem: systemem smarowania opony, kamerami, urządzeniem do odczytu wartości zadanych w czujnikach ciśnienia TPMS, miernikiem bieżnika, sondą temperaturową.

Wersja standardowa zawiera: pneumatyczny siłownik dociskowy stopki opony, tzw. "Stopa Słonia", podnośnik koła oraz stopki opony.

Cechy urządzenia:

  • system Corghi Smart,
  • brak kontaktu z felgą
  • maksymalna redukcja naprężeń
  • elektromechaniczny uchwyt koła,
  • podwójny zbijak rolkowy z systemem kontrolowanej penetracji stopki opony


Więcej informacji na stronie www.s-a-m.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Wyniki finansowe Michelin w 2011 r.
Wyniki finansowe Michelin w 2011 r.

Michelin osiągnął planowane wyniki w 2011 roku. W okresie 2011-2015 firma chce osiągnąć przynajmniej 25 proc. wzrostu i wygenerować dodatnie saldo wolnych obrotów pieniężnych. Cele w 2012 roku to: wyższy zysk operacyjny i dodatni bilans wolnych środków pieniężnych na bardziej zróżnicowanych rynkach. By je osiągnąć, Michelin przedstawił nowy program poprawy konkurencyjności swoich produkcyjnych procesów i […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!