B.I.D. ONE GLOBAL 8000 w Italcom

22 września 2004, 0:00

Katowicka firma Italcom ma w swojej ofercie jedyny dostępny na rynku zintegrowany system diagnostyczny łączący w sobie możliwości funkcjonalne rozbudowanego testera diagnostycznego z oscyloskopem z możliwościami pomiarowymi czterogazowego analizatora spalin wraz z dymomierzem. A wszystko to sterowane jest bezprzewodowo z ergonomicznej jednostki sterującej ST-8000 wyposażonej w przejrzysty i czytelny kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Standardowe wyposażenie zawiera oprogramowanie, które umożliwia zastosowanie opcjonalnego zewnętrznego komputera PC, co daje dodatkowe możliwości związane z wizualizacją wyników badania, ich ewidencją, a przede wszystkim daje dostęp do szerokiej bazy danych schematów instalacji samochodowych.
W skład zestawu wchodzą:
– F-Box – tester diagnostyczny do kompleksowej obsługi samochodów produkcji europejskiej oraz azjatyckiej z okablowaniem do wszystkich marek samochodów,
– D-Scope – dwukanałowy oscyloskop z multimetrem oraz testerem sondy lambda,
– 8020 AGS – czterogazowy analizator spalin umożliwiający kontrolę emisji CO, CO2, HC, O2 oraz opcjonalnie NOX,
– 8030 OPA – dymomierz do pomiaru zadymienia spalin z silników z zapłonem samoczynnym,
– ST 8000 – bezprzewodowa konsola sterująca z kolorowym wyświetlaczem ciekłokrystalicznym,
– stacja dokująca dla konsoli ST-8000 z ładowarką oraz drukarką termiczną,
– oprogramowanie,
Opcjonalnie dostępny jest zewnętrzny komputer PC, którego podłączenie za pomocą BLUETOOTH daje dodatkowo możliwość przejrzystej wizualizacji wyników na ekranie monitora, zapisywania do dysku rezultatów badania, dostęp do bazy danych schematów instalacji.
]1[

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!