MotoInnowacje 2017 – wyniki

5 października 2017, 9:25

Policzyliśmy wszystkie głosy oddane przez uczestników targów Inter Cars w finale tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje. Nie pozostaje nam zatem nic innego niż ogłosić zwycięzców.

W konkursie MotoInnowacje wybierany najbardziej innowacyjny produkt oraz wyposażenie warsztatowe. Głosowanie odbyło się za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach Grupy MotoFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych głosów, wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria Produkt

Walka finałowa była bardzo wyrównana, niemal do samego końca zliczania głosów nie byliśmy pewni, które z sześciu produktów znajdą się na podium. Ostatecznie pierwszą lokatę zajął innowacyjny moduł hamulcowy Bosch iBooster. Propozycja Boscha w półfinałowym głosowaniu internautów zajęła dopiero szóste miejsce, co pokazuje jak wiele zmienia możliwość zapoznania się z realnym produktem podczas targów. Drugi stopień podium zajęły proste w montażu dedykowane sondy Lambda firmy Magneti Marelli, które minimalnie wyprzedziły propozycję Philips – lampy X-tremeUltinon LED, które można montować w standardowych reflektorach halogenowych.

  1. miejsce – Bosch iBooster (930 głosów)
  2. miejsce – Dedykowane sondy Lambda Magneti Marelli (866 głosów)
  3. miejsce – Philips X-tremeUltinon LED (846 głosów)

 

Kategoria Wyposażenie warsztatowe

W naszej drugiej kategorii walka o podium również była zacięta. Ostatecznie, zwyciężyła firma OSRAM oraz jej najnowsza lampa warsztatowa LEDinspect PRO Slimline 280. Druga lokata, podobnie jak w kategorii Produkt, przypadła firmie Magneti Marelli. Uczestnicy targów docenili tester akumulatorów iBat Expert Pro. Ostatni stopień podium należy do firmy TEXA, która po kilkuletniej dominacji w naszym konkursie tym razem musi oddać koronę innej firmie. Niemniej wynik warsztatowego tableta AXONE NEMO TEXA bez wątpienia może uznać za satysfakcjonujący.

  1. miejsce – OSRAM LEDinspect PRO Slimline 280 (1120 głosów)
  2. miejsce – iBat Expert Pro Magneti Marelli (1028 głosów)
  3. miejsce – TEXA AXONE NEMO (836 głosów)

 

Wszystkie osoby, które oddały głos w konkursie MotoInnowacje, wzięły udział w losowaniu nagród, ufundowanych przez Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars.

  • walizkę narzędziową zdobył Wojciech Meszka
  • myjkę ciśnieniową Krzysztof Mierzwiński
  • lampy warsztatowe: Kamil Tkacz, Marcin Krawczyk, Paweł Olszowiec i Łukasz Klus

Nagrody zostały przekazane zwycięzcom podczas targów. Firmy, które zajęły czołowe miejsca w konkursie, także otrzymają od nas nagrody.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!