Wyważarka KWB-501

25 lutego 2004, 0:00

W ofercie Launch Polska znalazła się wyważarka KWB-501. Umożliwia ona wyważanie kół samochodów osobowych, dostawczych i motocykli o średnicy od 8 do 23 cali i wadze do 90 kg. Umożliwia ona następujące programy wyważania:
dynamiczne wyważanie (DYN),
statyczne wyważanie (ST),
wyważanie obręczy (ALU),
wyważanie kół motocyklowych (DM),
optymalizację (OPT),
kalibrację (CAL),
uzupełniający tryb ukrywania ciężarków za szprychami (FUN).
Program wyważania kół z obręczami ze stopów metali lekkich posiada 7 różnych opcji. Miejsce klejenia ciężarka w trybach ALU-1P, ALU-2P jest definiowane przez użytkownika; dostępna jest dla nich funkcja “ukrywania ciężarków za szprychami”. Dla trybów ALU-1, ALU-2, ALU-3, ALU-4 i ALU-5, użytkownik wybiera sposób mocowania ciężarków w zależności od kształtu obręczy, celem uzyskania jak najlepszych wyników.
Program optymalizacji (OPT) jest przeznaczony do optymalizacji i wzajemnej kompensacji niewyważeń obręczy i opony, w celu obniżenia wagi ciężarka i obniżenia hałasów spowodowanych przez brak optymalizacji obręczy i opony.
Wyważarka KWB-501 wprowadza automatycznie do pamięci średnicę oraz dystans obręczy. Dane do wyważania można wprowadzać w calach lub milimetrach. Mała prędkość obrotowa koła (90 obr/min) gwarantuje szybkie zakończenie procesu wyważania (7 sekund), małe zużycie elementów urządzenia oraz energii elektrycznej. KWB-501 posiada funkcję automatycznego startu po opuszczeniu osłony i ustawienia koła po zakończeniu wyważania w miejscu naklejenia ciężarka. Firma oczekuje, że cena wynosząca obecnie 8.000 zł netto spowoduje, że wyważarka KWB-501 cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem u kupujących tego rodzaju urządzenie.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!