LEDinspect Slimline 280 – nowa lampa warsztatowa OSRAM

, 14 stycznia 2016, 15:26

Portfolio produktów oświetleniowych OSRAM dla warsztatów rozszerza się. Na rynek wchodzi nowość marki – lampa LEDinspect Slimline 280.

LEDinspect Slimline 280 to szósta lampa warsztatowa w ofercie firmy OSRAM. Zbudowana aż z jedenastu diod, emituje bardzo jasne, intensywne światło o temperaturze barwowej 6000 K. Światło główne osiąga 280 lm, a latarka – 70 lm. Charakteryzuje się możliwością regulacji nachylenia górnej części do 180 stopni i dodatkową latarką umieszczoną na czubku, co pozwala doświetlić trudno dostępne miejsca pracy. Posiada haczyk i magnes, a jej akumulator można ładować poprzez port micro USB lub za pomocą stacji dokującej zasilanej napięciem 90-250 V. Produkt posiada też wskaźnik stanu baterii oraz zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem.

Poza LEDinspect Slimline 280 w rodzinie lamp warsztatowych OSRAM występują jeszcze: LEDinspect Professional, Slimline, Foldable, Penlight i Mini.

LEDinspect Professional – od pozostałych lamp różni się m.in. temperaturą barwową światła – wynoszącą 7200 K i czasem pracy – sięgającym nawet 7 h. Do wyboru są dwa tryby natężenia oświetlenia – 100-procentowa i 60-procentowa jasność. Można ją przymocować na haczyku lub za pomocą magnesu. Lampa ta ma również wskaźnik stanu baterii i zabezpieczenie przed nadmiernym naładowaniem. Objęta jest trzyletnią gwarancją producenta.

LEDinspect Slimline sprawdzi się, gdy miejsce, które należy oświetlić jest trudno dostępne – jej szerokość to zaledwie 23 mm. Co ważne, nawet gdy upadnie na podłogę z wysokości 2,5 m, nic jej się nie stanie. Można ją ładować za pośrednictwem kabla micro USB lub stacji dokującej na napięcie 100-250 V, jest także wyposażona we wskaźnik stanu baterii i zabezpieczenie przed przeładowaniem.

LEDinspect Foldable ma regulowaną górną część, co pozwala idealnie oświetlić miejsce pracy. Posiada haczyk i magnes, a jej akumulator można ładować z sieci 230 V lub z gniazda zapalniczki samochodowej. Objęta jest dwuletnią gwarancją.

LEDinspect Penlight to podręczna lampka warsztatowe do drobnych prac i oględzin o wytrzymałej konstrukcji i kompaktowych wymiarach wyposażona w 8 długowiecznych LED o chłodnej barwie światła 7000 K. Lampka jest praktyczna – posiada klips i magnes, bardzo ułatwiające pracę, a jej powierzchnia jest odporna na uderzenia.

LEDinspect Mini jest wyposażona w haczyk, który pozwala zawiesić lampkę np. pod maską, a także magnes, dzięki któremu można ją umieścić na błotniku. Mimo małych rozmiarów produkt imponuje dużym natężeniem oświetlenia – aż do 2000 luksów w odległości 50 cm. Lampka jest zasilana trzema bateriami AAA (są w zestawie), a producent udziela na nią dwuletniej gwarancji.

Dowiedz się więcej

30% kierowców kupuje żarówki w internecie
30% kierowców kupuje żarówki w internecie

Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia na zlecenie firmy OSRAM wykonał badanie preferencji kierowców odnośnie oświetlenia samochodowego. Z badania wynika między innymi, że żarówki coraz częściej są kupowane w internecie. Tam najtrudniej ustrzec się przed podróbkami. Właściciele samochodów najczęściej zaopatrują się w sklepach z częściami samochodowymi (72%) lecz coraz więcej osób dokonuje też zakupu oświetlenia […]

„Wyłącznie oryginalne światło” – wywiad z Magdaleną Bogusz z firmy OSRAM
„Wyłącznie oryginalne światło” – wywiad z Magdaleną Bogusz z firmy OSRAM

„Oryginał czy podróbka?” – takie pytanie w swojej nowej kampanii zadaje producent oświetlenia, firma OSRAM. Szczegóły akcji przedstawiła nam Magdalena Bogusz – marketing manager speciality lighting w OSRAM. Jak odróżnić żarówkę oryginalną od podróbki? Niestety, na rynku można znaleźć źródła światła, które tylko udają produkty uznanych firm. Obserwujemy rozszerzającą się skalę tego zjawiska, szczególnie w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!