Auto Booster – myjnia samochodowa przy warsztacie

, 17 marca 2015, 15:35

Inwestycja w myjnię stwarza warsztatom możliwość wprowadzenia programów bonusowych oraz lojalnościowych dla klientów. Można ją zbudować bez większych formalności – nie potrzeba pozwolenia na budowę. Potrzebny jest jedynie kawałek wolnej przestrzeni przy warsztacie.

Samoobsługowa myjnia samochodowa (1-stanowiskowa) typu AUTO BOOSTER ze względu na swoje gabaryty jest idealnym urządzeniem dla klientów z ograniczoną przestrzenią inwestycyjną. AUTO BOOSTER swym zakresem obejmuje mycie samochodów osobowych oraz dostawczych. Urządzenie w krótkim czasie staje się rentowną inwestycją. Moduł może być doposażony w układ zmiękczania wody (opcja) co wpływa na efekt końcowy mycia pojazdu.

Dostępne są modele z podgrzewem olejowym (DIESEL) i elektrycznym. Urządzenie może być dostarczone w barwach koncernów naftowych oraz być wyposażone w układ z wrzutnikiem monetowym lub żetonowym. Wszystkie programy mogą pracować z zimną lub gorącą wodą. Woda ciepła o odpowiedniej temperaturze jest zawsze gotowa w pojemniku podgrzewu. W układzie pracy bez zmiękczacza wody istnieje możliwość zablokowania ostatniego programu płukania.

AUTO BOOSTER jest standardowo wyposażony w izolację termiczną całej obudowy jak i drzwi. W środku modułu znajduje się wentylator grzewczy, który nie dopuszcza do zamarznięcia roboczych elementów urządzenia dzięki zamontowanemu wewnątrz czujnikowi temperatury. Czujnik niskiego stanu oleju montowany jest bezpośrednio w pompie. Posiada automatyczny START/STOP.

Cechy myjni:

 • kompletna instalacja myjąca na małej powierzchni (ograniczenia w miejscu inwestycji)
 • myjnia przystosowana do pracy całorocznej na otwartej przestrzeni (system przeciw zamarzeniowy – Anti Frost)
 • sterowanie poprzez programowalny sterownik logiczny (firmy Mitsubishi)
 • zwarta i mocna obudowa, odporna na wandalizm (wykonana w całości ze stali nierdzewnej)
 • płynna regulacja cyklu pracy myjki oraz możliwość korzystania z 5 programów mycia. (swobodne przejścia między programami)
 • możliwość pracy ze szczotką (montowana bezpośrednio na lancę – standard)
 • programowalny wrzutnik monet/żetonów z funkcją uczenia się (standard)
 • możliwość podawania trzech różnych środków myjących (standard)
 • kocioł grzewczy EcoPower o wysokiej wydajności (standard), sprawność nagrzewnicy powyżej 92% (wpływa bezpośrednio na niskie zużycie paliwa)
 • pełne ceramiczne tłoki (standard)
 • niskoobrotowa pompa korbowodowa

 

Myjnie AUTO BOOSTER są dostępne w ofercie Inter Cars SA.

Dowiedz się więcej

Myjnie parowe w ofercie Inter Cars SA
Myjnie parowe w ofercie Inter Cars SA

Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars S.A. wprowadził do swojej oferty mobilne myjnie parowe. Są to produkty marki Profitool. Mobilne myjnie Profitool Myjnie parowe Profitool, dzięki swojej mobilności pozwalają na dojazd do klienta i utworzenie stanowiska pracy na miejscu. Jest to usługa jeszcze rzadko spotykana na naszym rynku, lecz rozwijająca się. Dzięki myjniom można wykonać usługę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!