Myjnie parowe w ofercie Inter Cars SA

, 30 lipca 2013, 16:04

Dział Wyposażenia Warsztatów Inter Cars S.A. wprowadził do swojej oferty mobilne myjnie parowe. Są to produkty marki Profitool.

Mobilne myjnie Profitool

Myjnie parowe Profitool, dzięki swojej mobilności pozwalają na dojazd do klienta i utworzenie stanowiska pracy na miejscu. Jest to usługa jeszcze rzadko spotykana na naszym rynku, lecz rozwijająca się. Dzięki myjniom można wykonać usługę mycia samochodu, jak i czyszczenie wnętrz (nie tylko pojazdów), aż po dezynfekcję. Floty samochodowe, hotele, firmy spożywcze itp. to potencjalni klienci firm prowadzących usługi przy pomocy urządzeń parowych. Brak pozwoleń tak jak dla typowej myjni, mobilność, szeroka gama usług, jak i ekologia czyni tą działalność bardzo popularną na świecie. 

Wiele firm pozyskuje dotacje ze środków unijnych lub z urzędów pracy na otwarcie myjni parowej, co czyni te urządzenia atrakcyjnymi i poszukiwanymi na rynku. Urządzenia w ofercie Inter Cars są w 100% produkowane w Polsce.

Więcej informacji na temat produktów można uzyskać na stronie warsztat.intercars.com.pl lub kontaktując się z Pawłem Jagodzińskim z Działu Wyposażenia Warsztatów w Inter Cars SA, Tel.: 22 714 17 16, kom. 782 500 079.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars
Profesjonalne buty robocze Lotto Works Energy w ofercie Inter Cars

W ofercie Inter Cars znalazły się buty robocze Lotto Works Energy z najnowszej kolekcji. Cechą charakterystyczną obuwia jest wyjątkowy, sportowy design. Sportowe buty robocze Lotto Linia butów Lotto Works Energy to profesjonalne obuwie przeznaczone do pracy w warsztacie. Buty wykonane są ze skóry, posiadają antyelektrostatyczne podeszwy, odporne na oleje, smary i inne substancje. Są odporne […]

Auto Booster – myjnia samochodowa przy warsztacie
Auto Booster – myjnia samochodowa przy warsztacie

Inwestycja w myjnię stwarza warsztatom możliwość wprowadzenia programów bonusowych oraz lojalnościowych dla klientów. Można ją zbudować bez większych formalności – nie potrzeba pozwolenia na budowę. Potrzebny jest jedynie kawałek wolnej przestrzeni przy warsztacie. Samoobsługowa myjnia samochodowa (1-stanowiskowa) typu AUTO BOOSTER ze względu na swoje gabaryty jest idealnym urządzeniem dla klientów z ograniczoną przestrzenią inwestycyjną. AUTO […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!