Cel udziału w targach branżowych. Ankieta.

27 sierpnia 2014, 11:11

Już w pierwszy weekend września odbędą się największe polskie targi części zamiennych i wyposażenia warsztatów. Po raz kolejny na lotnisko Bemowo przyjadą tłumy osób związanych z branżą motoryzacyjną. Jaki będzie główny cel ich wizyty? O to pytamy w naszej ankiecie.

Tuż przed targami…

Zdjęcie: Inter Cars SA14. Targi Inter Cars będą okazją do zapoznania się z ofertą wielu firm produkujących części samochodowe czy urządzenia warsztatowe. Na stoiskach wystawców nie zabraknie także różnorodnych atrakcji dla zwiedzających – konkursów, gadżetów, czy symulatorów jazdy. Targi to także dobra okazja do zakupów – bardzo często podpisanie umowy na stoisku targowym honorowane jest wyższym rabatem lub innego rodzaju bonusem.

W naszej ankiecie pytamy o to, jaki jest najważniejszy cel wizyty na targach branżowych. Nie chodzi tu wyłącznie o Targi Inter Cars, lecz o wszystkie tego typu imprezy.

{uri:/ankietka/28}

Dowiedz się więcej

Cel udziału w targach branżowych – wyniki ankiety
Cel udziału w targach branżowych – wyniki ankiety

W naszej ankiecie zapytaliśmy Czytelników o cel ich wizyty na targach branżowych. Okazało się, że profesjonaliści z branży warsztatowej chętnie poznają asortyment producentów i nowości produktowe, ale duże znaczenie mają dla nich także relacje towarzyskie, zawierane podczas targów. Tym razem, odpowiedzi naszych ankietowanych rozłożyły się dość równomiernie, co oznacza, że wizyta na targach branżowych może […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!