MotoInnowacje 2014 – prześlij swoje zgłoszenie!

16 lipca 2014, 12:06

MotoInnowacje stały się już nieodłącznym elementem Targów Inter Cars. Przed nami IV edycja konkursu, w którym czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście targów wybiorą najbardziej innowacyjne produkty z branży motoryzacyjnej. Producentów części i wyposażenia warsztatowego zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji już teraz.

MotoInnowacje 2014

Organizowany już po raz czwarty, konkurs jest szansą dla producentów części oraz wyposażenia warsztatowego na zaprezentowanie swoich najciekawszych wyrobów. Propozycje pojawią się na dedykowanych podstronach portali MotoFocus.pl i TruckFocus.pl. Będzie je można również podziwiać podczas Targów Inter Cars. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 5-7 września na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Z roku na rok, zainteresowanie naszym konkursem rośnie. W poprzedniej edycji pierwsze miejsce w kategorii "Produkt" wywalczyła firma Brembo i jej tarcze malowane w technologii UV. W kategorii "Wyposażenie Warsztatowe" triumfowała Texa i jej urządzenie Nano Service Clima.

Wyniki MotoInnowacji 2013

Zasady konkursu

Zgłoszenia

Regulamin konkursu Motoinnowacje nie uległ zmianie od minionej edycji. Podobnie jak przed rokiem, każdy producent, który będzie posiadał stoisko na Targach, może zgłosić po jednym produkcie z kategorii:

  • Produkt (części motoryzacyjne, oleje samochodowe, opony i pozostałe)
  • Wyposażenie (podnośniki, klucze, narzędzia, wyważarki, montażownice i pozostałe).
     

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 sierpnia 2014 r.

Głosowanie Czytelników

Zgłoszenia złożone w terminie przejdą do kolejnego etapu. Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 14 sierpnia do 2 września. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu.

Etap finałowy podczas Targów Inter Cars

Wszyscy goście 14. Targów Inter Cars będą mogli oddawać swoje głosy na produkty i urządzenia zakwalifikowane do finału. Głosować będzie można na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u hostess MotoFocus/TruckFocus oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu głosów nastąpi ogłoszenie wyników konkursu MotoInnowacje 2014.

Nagrody dla zwycięzców

Laureaci głosowania otrzymają prestiżowe wyróżnienia Motoinnowacje 2014, a także dodatkowe nagrody za zajęcie poszczególnych trzech miejsc w obu kategoriach. Także głosujący na MotoInnowacje mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Warunki uczestnictwa

Swoje produkty mogą zgłosić do konkursu wszyscy wystawcy Targów Inter Cars (po jednym produkcie w każdej z kategorii). Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem zamieszczonego niżej formularza. Powinien on zawierać nazwę produktu, kategorię w której będzie oceniany, zdjęcie i krótki opis mówiący o tym, jaki problem rozwiązuje produkt, w czym pomaga warsztatowcom lub też czym się wyróżnia na tle konkurencji (z podkreśleniem innowacyjności rozwiązania, które oferuje).

Dla wystawców 13. Targów Inter Cars udział w konkursie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich produktów. Ewentualne pytania związane z konkursem można zadawać poprzez e-mail: redakcja@motofocus.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy MotoInnowacje 2014


Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2013 – wyniki
MotoInnowacje 2013 – wyniki

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje 2013. Ostatecznego wyboru dokonali goście 13. Targów Inter Cars. Oddawali oni swoje głosy w dwóch kategoriach – na produkty oraz wyposażenie warsztatowe, które zakwalifikowały się do finału w głosowaniu online. Rozstrzygnięcie MotoInnowacji 2013 Głosować było można za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz […]

MotoInnowacje 2014 – głosowanie rozpoczęte
MotoInnowacje 2014 – głosowanie rozpoczęte

Zakończyliśmy zbieranie zgłoszeń do konkursu MotoInnowacje 2014. Od dziś, Czytelnicy naszych portali mogą głosować na najlepszy i najbardziej innowacyjny produkt oraz urządzenie warsztatowe. Wybierz MotoInnowację 2014 Czytelnicy będą głosować na produkty i wyposażenie od 21 sierpnia do 1 września 2014 r. Produkty, które wskaże największa liczba Czytelników, wejdą do finałowego etapu konkursu. Tam wyboru dokonają […]

MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy
MotoInnowacje 2014 – przed nami etap finałowy

Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie warsztatowe w etapie finałowym zagłosują uczestnicy 14. Targów Inter Cars. Zagłosuj w finale podczas Targów Inter Cars 1 września zakończyliśmy zbieranie głosów internautów w konkursie MotoInnowacje 2014. W finałowym etapie wyboru dokonają goście 14. targów części zamiennych, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!