MotoInnowacje 2013 – wyniki

11 września 2013, 14:15

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje 2013. Ostatecznego wyboru dokonali goście 13. Targów Inter Cars. Oddawali oni swoje głosy w dwóch kategoriach – na produkty oraz wyposażenie warsztatowe, które zakwalifikowały się do finału w głosowaniu online.

Rozstrzygnięcie MotoInnowacji 2013

Nasze hostessy uwijały się przy zbieraniu głosówGłosować było można za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz na stoiskach wystawców, których produkty zakwalifikowały się do finału. Po podliczeniu wszystkich ważnych głosów, prezentujemy wyniki.

W kategorii Produkt, sukces z ubiegłego roku powtórzyła firma Brembo, której przewaga nad konkurencją była bardzo wysoka. Drugie miejsce zajął polski producent układów wydechowych – Asmet. Na podium zmieścił się także produkt marki OSRAM.

Kategoria Produkt

1. miejsce – Tarcze malowane w technologii UV – Brembo (1 989 głosów)

2. miejsce – Układy wydechowe – Asmet (850 głosów)

3. miejsce – LEDriving FOG – OSRAM (780 głosów)

 

W kategorii Wyposażenie Warsztatowe głosy rozłożyły się w podobny sposób. Zdecydowanym zwycięzcą zostało urządzenie firmy Texa. Na drugim miejscu znalazła się propozycja Magneti Marelli – jedynej marki, która w finale miała swojego reprezentanta w obu konkursowych kategoriach. Podium uzupełnił najnowszy produkt marki Bosch.

Kategoria Wyposażenie Warsztatowe

1. miejsce – Nano Service Clima – Texa (1 489 głosów)

2. miejsce – Tester Alternatorów MasterAlt – Magneti Marelli (959 głosów)

3. miejsce – Zestaw do diagnozy Denoxtronic 2 – Bosch (634 głosy)

 

Dziękujemy wszystkim głosującym i gratulujemy firmom, których produkty znalazły się w czołówce naszego konkursu. Podczas targów rozlosowane zostały nagrody dla oddających głosy. Firmy, których produkty zdobyły największe uznanie publiczności również zostaną przez nas odpowiednio nagrodzone.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2013 – etap finałowy
MotoInnowacje 2013 – etap finałowy

Zakończyło się internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje. Najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie warsztatowe poznamy podczas 13. Targów Inter Cars, gdzie ostatecznego wyboru dokonają zwiedzający. Weź udział w finałowym głosowaniu podczas Targów Inter Cars Głosowanie w świecie wirtualnym dobiegło końca. W finałowym etapie wyboru dokonają goście 13. targów części zamiennych, […]

MotoInnowacje 2013 – wręczenie dyplomów
MotoInnowacje 2013 – wręczenie dyplomów

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje poznaliśmy tuż po zakończeniu 13. Targów Inter Cars. Firmom, których produkty oraz elementy wyposażenia warsztatowego uzyskały najwięcej głosów, wręczyliśmy dyplomy. Nagrody za MotoInnowacje W kategorii Produkt, sukces z ubiegłego roku powtórzyła firma Brembo, której przewaga nad konkurencją była bardzo wysoka. Nagrodzony produkt to: tarcze malowane w technologii UV. Dzięki temu […]

MotoInnowacje 2014 – prześlij swoje zgłoszenie!
MotoInnowacje 2014 – prześlij swoje zgłoszenie!

MotoInnowacje stały się już nieodłącznym elementem Targów Inter Cars. Przed nami IV edycja konkursu, w którym czytelnicy portali MotoFocus.pl, TruckFocus.pl oraz goście targów wybiorą najbardziej innowacyjne produkty z branży motoryzacyjnej. Producentów części i wyposażenia warsztatowego zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji już teraz. MotoInnowacje 2014 Organizowany już po raz czwarty, konkurs jest szansą dla producentów części […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!