MotoInnowacje 2013 – wręczenie dyplomów

, 8 listopada 2013, 14:16

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje poznaliśmy tuż po zakończeniu 13. Targów Inter Cars. Firmom, których produkty oraz elementy wyposażenia warsztatowego uzyskały najwięcej głosów, wręczyliśmy dyplomy.

Nagrody za MotoInnowacje

W kategorii Produkt, sukces z ubiegłego roku powtórzyła firma Brembo, której przewaga nad konkurencją była bardzo wysoka. Nagrodzony produkt to: tarcze malowane w technologii UV. Dzięki temu patentowi produkty Brembo są bardzo odporne na korozję i ekologiczne. Dyplom MotoInnowacji, podobnie jak rok temu, odebrała Ewa Burdzińska z Brembo Poland. Tym razem w asyście innych przedstawicieli firmy: Federico Silvestriego, Tomasza Skrzesińskiego i Marka Jelenia.


Drugie miejsce zajął producent układów wydechowych – Asmet. Jury, czyli goście Targów Inter Cars docenili innowacje wdrażane przez polską firmę. Konstrukcje tłumików dzięki stosowaniu "bezspoinowych" rur perforowanych, charakteryzują się podwyższoną wytrzymałość na drgania i korozję. Nagrodę odebrali Janusz Ossowski oraz Joanna Gliniecka.

Na podium zmieściła się też firma Osram i jej produkt LEDriving FOG. Są to pierwsze na rynku lampy LED 3 w 1. Posiadają homologację ECE R19 F3 E1 na światła dzienne (RL), przeciwmgłowe (B) i doświetlania zakrętów (K). Nagrodę odebrał Andrzej Przybylski (drugi z prawej) w asyście Magdaleny Bogusz i Miroslava Činčury. Pierwsza z prawej Magdalena Hetnał z Działu Marketingu MotoFocus.

W kategorii Wyposażenie Warsztatowe, pierwsze miejsce przypadło firmie Texa. Najwięcej głosów uczestników targów zebrał produkt NanoServiceClima. Jest to jedyny tester do diagnostyki szeregowej układu klimatyzacji, zintegrowany ze stacjami k760/k770/k780. Jego zastosowanie daje możliwość wykonania pełnego zakresu operacji diagnostycznych ukł. klimatyzacji z odczytem błędów, parametrów i regulacji. Dyplom MotoInnowacji z rąk Szefowej Działu Marketingu MotoFocus, Małgorzaty Werkowskiej, odebrała Barbara Masłowska, Managing Director Texa Poland.

Na drugim miejscu znalazła się propozycja Magneti Marelli – jedynej marki, która w finale miała swojego reprezentanta w obu konkursowych kategoriach. Wyróżniony został Tester Alternatorów MasterAlt. Jest to jedyny produkt umożliwiający diagnostykę mobilną (bez demontażu alternatora) na rynku automotive. Nagrodę odebrali przedstawiciele polskiego oddziału firmy. Na zdjęciu od lewej: Marek Buras, Aneta Konopka (Dział Marketingu MotoFocus), Monika Marzec i Przemysław Treliński.

Miejsce trzecie zajęła firma Bosch i jej zestaw do diagnozy Denoxtronic w samochodach ciężarowych. Jest to obecnie jedyne urządzenie na rynku, pozwalające diagnozować wynaleziony przez Boscha system, dzięki któremu pojazdy ciężarowe wydzielają mniej spalin i innych szkodliwych gazów. Nagrodę odebrał Tomasz Nowak z działu Diagnostyki Samochodowej Bosch.

Dziękujemy wszystkim firmom, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu, jak i wszystkim głosującym. Gratulujemy zwycięzcom i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji MotoInnowacji w przyszłym roku.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2013 – wyniki
MotoInnowacje 2013 – wyniki

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje 2013. Ostatecznego wyboru dokonali goście 13. Targów Inter Cars. Oddawali oni swoje głosy w dwóch kategoriach – na produkty oraz wyposażenie warsztatowe, które zakwalifikowały się do finału w głosowaniu online. Rozstrzygnięcie MotoInnowacji 2013 Głosować było można za pomocą specjalnych kart dostępnych na stoiskach MotoFocus/TruckFocus, u naszych hostess oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 14 listopada 2013, 7:38 0 0

Jedyne konkretne urządzenie to tester Magneti Marelli Ja głosuję na nich :)

Odpowiedz

Anonim, 2 grudnia 2013, 14:08 0 0

gratulacja dla Asmetu :)

Odpowiedz