Nowości HELLA Nussbaum Solutions

28 stycznia 2014, 14:58

Oferta HELLA Nussbaum Solutions poszerza się o nowe narzędzia i akcesoria, przygotowane na zbliżający się sezon klimatyzacji. Wszystkie produkty będą dostępne od lutego 2014 r.

Generator ozonu (nr katalogowy 8PE 285 100-521)
Przenośny generator może być zasilany z układu instalacji elektrycznej pojazdu lub ze sieci zasilającej 240 V. Urządzenie bardzo skuteczne usuwa z wnętrza pojazdu bakterie, zarodniki grzybów, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy zgnilizny, dymu papierosowego, zapach zwierząt domowych, rozlanej benzyny czy oleju.

Zestaw kluczy do przykręcania/odkręcania złączy typu „śrubunek” w układach klimatyzacji (na katalogowy 8PE 185 103-551)
Zestaw zawiera 6 kluczy do 12 różnych wielkości nakrętek: 8/9 mm, 10/11 mm, 12/13mm, 14/15mm, 16/17 mm, 18/19mm. Każdy z kluczy ma dwie otwierające się głowice pozwalające na nałożenie klucza na nakrętkę na rurce, co umożliwia bezpieczne rozłączanie i łączenie połączeń zabrudzonych, zabezpieczonych lub nieobsługiwanych przez dłuższy czas. Głowice kluczy mogą być także ustawione pod kątem 45 stopni w stosunku do uchwytu.

Zestaw naprawczy do rurek metalowych w szafce (nr katalogowy 8PE 285 100-001)
Szafka zawiera zaciskarkę oraz kilkanaście zestawów naprawczych i odcinków rurek metalowych pozwalających na naprawę każdego układu klimatyzacji samochodowej. Użyte zestawy i rurki można w miarę potrzeby dokupić oddzielnie.

Zestaw naprawczy do rurek metalowych „Smart Splice”
Zestaw służy do tworzenia alternatywnych złączy rurek metalowych w miejscach uszkodzonych złączy typu „śrubunek” – rurka metalowa – rurka metalowa. Naprawę połączenia uzyskuje się poprzez zaciśnięcie w nieuszkodzonej części złącza fabrycznego nowej rurki wciskanym uszczelnionym stożkiem.

Tester oleju „Oil Guard” w układzie klimatyzacji (nr katalogowy 8PE 351 229-131)
Tester w formie małego szklanego cylindra włączonego w obieg kontrolowanego układu klimatyzacji. Pozwala na wizualne sprawdzenie jakości oleju, obecności środka kontrastowego, stopnia zmieszania oleju z czynnikiem, obecności zanieczyszczeń w kontrolowanym układzie klimatyzacji.

Tester kompresorów CLT1 (nr katalogowy 8PE 179 502-881)
Tester CLT1 do kontroli kompresorów pracujących ze stałym napędem bez sprzęgła elektromagnetycznego stosowanych w pojazdach BMW, Mercedes, Toyota, Grupa VW, Grupa PSA, Chrysler, Honda. Pozwala na szybka ocenę stanu kompresora bez względu na stan układu klimatyzacji, temperaturę silnika i temperaturę otoczenia.

 

Dowiedz się więcej

HELLA zmienia wizerunek na rynku wtórnym
HELLA zmienia wizerunek na rynku wtórnym

“Części, Narzędzia, Usługi” to nowa koncepcja oferowanej „wartości dodanej dla klienta” firmy HELLA, zaprezentowana po raz pierwszy na targach Automechanika 2012 we Frankfurcie. Firma skoncentruje się na swoich głównych kompetencjach: bogatym asortymencie, profesjonalnym wyposażeniu warsztatowym i renomowanych usługach. Nowa koncepcja zastępuje poprzednią „strategię 4+2” obowiązującą w koncernie poprzednio. Oznaczała ona koncentrację na czterech grupach produktowych: […]

Husky 150 – nowa stacja do serwisowania klimatyzacji
Husky 150 – nowa stacja do serwisowania klimatyzacji

HELLA Nussbaum Solutions wypuściła na rynek nową stację do serwisowania klimatyzacji serii Husky. Jest ona przeznaczona do zastosowania w pojazdach osobowych i ciężarowych. Nowa maszyna to alternatywa dla znanych już stacji 200 i 300. Urządzenie przeznaczone jest do serwisu klimatyzacji z czynnikiem chłodniczym R134a. Będzie dostępne w sprzedaży od lutego 2014 r. Charakterystyka nowego urządzenia: […]

Nowa stacja do klimatyzacji Launch
Nowa stacja do klimatyzacji Launch

Firma Launch Polska wprowadza do oferty nowy model urządzenia do obsługi układów klimatyzacji ECK Twin. ECK Twin obsługuje oba rodzaje czynników, zarówno dotychczas stosowany R134a, jak również R1234yf. Urządzenie posiada dwa całkowicie niezależe obwody obsługi czynników. Aktualna cena wynosi 19 900 zł netto.  

Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle
Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle

Mahle wprowadza do oferty urządzenie do serwisowania klimatyzacji z nowym czynnikiem chłodniczym R1234yf – Mahle ArcticPro 200yf. Urządzenie umożliwia zewnętrzną analizę czynnika, zgodnie z wymaganiami VDA, jest certyfikowane przez TÜV Rheinland i technicznie dopuszczone przez producentów pojazdów marek Opel, Toyota, Hyundai i Renault. Mahle ArcticPro 200yf – nr: 70584920.  

Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens
Kolejne nowe produkty w ofercie Nissens

Marcowe wydanie biuletynu Nissens News zawiera nowe numery chłodnic cieczy, kondenserów, osuszaczy, parowników, nagrzewnic oraz intercoolerów. Gama chłodnic cieczy wzbogaciła się o dwie pozycje dedykowane do Jeepa Grand Cherokee (10-), w wersjach silnikowych 3.6i V6 i 5.7i V6. Do oferty dołączyły też chłodnice przeznaczone do Nissana Almera (00-) 1.5i 16V i 1.8i 16V, w odmianach […]

Nowości Nissens na sezon klimatyzacji 2014
Nowości Nissens na sezon klimatyzacji 2014

Producent części układów chłodzenia silnika i klimatyzacji samochodowej przygotował na sezon 2014 wiele nowości – kondensery, sprężarki, osuszacze i parowniki. Chłodnice klimatyzacji:  ponad 1 000 referencji chłodnic klimatyzacji w ofercie ponad 100 referencji nowości w kondenserach, wdrożonych do oferty na sezon 2014 ponad 400 referencji chłodnic klimatyzacji dostarczanych jest z osuszaczem (zintegrowany lub wbudowany, oznaczenie w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!