Nowości Nissens na sezon klimatyzacji 2014

5 marca 2014, 9:17

Producent części układów chłodzenia silnika i klimatyzacji samochodowej przygotował na sezon 2014 wiele nowości – kondensery, sprężarki, osuszacze i parowniki.

Chłodnice klimatyzacji: 

 • ponad 1 000 referencji chłodnic klimatyzacji w ofercie
 • ponad 100 referencji nowości w kondenserach, wdrożonych do oferty na sezon 2014
 • ponad 400 referencji chłodnic klimatyzacji dostarczanych jest z osuszaczem (zintegrowany lub wbudowany, oznaczenie w katalogu Nissens: z osuszaczem – ang. with dryer)
 • Chłodnice klimatyzacji z dodatkową farbą ochronną (oznaczenie odpowiednią ikoną w katalogu) – wybrane chłodnice klimatyzacji Nissens dedykowane do aut, w których najczęściej występują problemy z korozją, dostarczane są w standardzie z naniesioną powłoką ochronną, mającą zapewnić dodatkową ochronę antykorozyjną.


Sprężarki klimatyzacji samochodowej:

 • ponad 90 referencji nowości w sprężarkach klimatyzacji na rok 2014
 • znacznie poszerzona oferta sprężarek do samochodów ciężarowych
 • kompresory zalewane fabrycznie olejem (właściwy typ, lepkość i ilość)
 • w wybranych referencjach kompresorów dodatkowe wtyczki-przejściówki w kartonie z kompresorem – zapewniające zastosowanie fizycznie tego samego kompresora do kilku modeli (standard Multi-Fit Nissens, odpowiednie oznaczenie w katalogu)
 • dodatkowe oringi standardowo w kartonie z kompresorem
 • wybrane referencje dostarczane w komplecie z wysprzęglikiem (oznaczenie w katalogu Nissens: wolne koło, ang. free wheel)
 • wybrane referencje sprężarek dostarczane w komplecie z dodatkowym filtrem siatkowym po stronie ssania.


Osuszacze klimatyzacji:

 • szeroka gama ok 400 referencji osuszaczy
 • ponad 20 nowości
 • bardzo atrakcyjne ceny sprzedaży.


Parowniki klimatyzacji:

 • ponad 20 nowości na sezon 2014.


Doboru części Nissens można dokonać wg katalogu Nissens online, dostępnego pod adresem www.nissens.com.pl/katalog.

 

Dowiedz się więcej

Konfort 705R – nowa stacja obsługi klimatyzacji TEXA
Konfort 705R – nowa stacja obsługi klimatyzacji TEXA

TEXA uzupełniła swoją gamę profesjonalnych stacji do obsługi układów klimatyzacji o model Konfort 705. Stacja została zaprojektowana dla użytkowników poszukujących urządzenia skutecznego i prostego w obsłudze, ale oferującego możliwość wykonywania wszystkich operacji z zakresu obsługi układu klimatyzacji na czynnik R134a. Urządzenie jest przystosowane między innymi do serwisów mobilnych klimatyzacji dzięki swojej zwartej konstrukcji oraz niewielkiej […]

Denso wprowadza parowniki
Denso wprowadza parowniki

Denso rozszerzyło program części układów klimatyzacji parowniki. Nowa linia składa się z 24 numerów katalogowych, które mogą być stosowane m.in. w pojazdach Grupy Fiat oraz samochodach marek Peugeot, Citroen i Renault. Każdy parownik Denso został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję i długą żywotnością. Powłoka, którą jest pokryty […]

Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle
Urządzenie do serwisowania klimatyzacji Mahle

Mahle wprowadza do oferty urządzenie do serwisowania klimatyzacji z nowym czynnikiem chłodniczym R1234yf – Mahle ArcticPro 200yf. Urządzenie umożliwia zewnętrzną analizę czynnika, zgodnie z wymaganiami VDA, jest certyfikowane przez TÜV Rheinland i technicznie dopuszczone przez producentów pojazdów marek Opel, Toyota, Hyundai i Renault. Mahle ArcticPro 200yf – nr: 70584920.  

24 nowości Nissens
24 nowości Nissens

Nissens wprowadza do oferty 24 nowe referencje chłodnic, kondenserów i parowników. Części są przeznaczone zarówno do popularnych pojazdów – Toyoty Yaris czy Renault Twingo – jak również rzadszych – Chevroleta Volt, Fiata 500 Abarth, Subaru BRZ czy Toyoty GT86. Ofertę chłodnic cieczy uzupełniły pozycje dedykowane m.in. do: Chevroleta Volt (11-), Hondy Civic (12-), Lexusa RX300 […]

Nowości HELLA Nussbaum Solutions
Nowości HELLA Nussbaum Solutions

Oferta HELLA Nussbaum Solutions poszerza się o nowe narzędzia i akcesoria, przygotowane na zbliżający się sezon klimatyzacji. Wszystkie produkty będą dostępne od lutego 2014 r. Generator ozonu (nr katalogowy 8PE 285 100-521) Przenośny generator może być zasilany z układu instalacji elektrycznej pojazdu lub ze sieci zasilającej 240 V. Urządzenie bardzo skuteczne usuwa z wnętrza pojazdu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!