Zmiany w ATE Polska w 2020 roku

7 stycznia 2020, 10:29

Rok 2020 będzie dla ATE Polska czasem dużych zmian i rozwoju. Już pod koniec stycznia w Warszawie zostanie otwarte Centrum Szkoleniowe ATE Continental.

Wizualizacja projektu akademii ATE Continental

Aby sprostać oczekiwaniom rynku motoryzacyjnego, zmieniających się trendów i techniki motoryzacyjnej, firma zamierza przeprowadzać szkolenia techniczne na każdym poziomie, tak aby przygotować warsztaty do serwisowania pojazdów wyposażonych w najnowsze technologie. Część warsztatowa ContiAcademy pozwoli na przeprowadzenie licznych szkoleń praktycznych oraz teoretycznych.

Trenerzy z ContiAcademy uczestnicząc w licznych szkoleniach w centrali Continental uzupełniają wiedzę bezpośrednio u źródła, zdobywając tym samym kompetencje do szkolenia pracowników serwisów. Continental dostarcza rozwiązania do wyposażenia pojazdów najnowszej generacji wchodzących właśnie na rynki motoryzacyjne.

Na specjalnie przygotowanej platformie MoreContinental.com pojawi się pełna oferta szkoleń wraz z harmonogramem. Za jej pośrednictwem będzie można zapisać się na kurs.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!