Specjalistyczna konferencja Ravenol już niebawem

, 22 maja 2019, 9:32

Firma Ravenol wraz ze swoimi ekspertami technicznymi, firmą MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek, organizuje specjalistyczną konferencję Ravenol, która odbędzie się 25 maja 2019 roku podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych.

W ramach konferencji odbędzie się pierwsze w Polsce szkolenie przeprowadzone przez inżynierów z firmy Kinergo, producenta urządzeń do diagnostyki i naprawy automatycznych skrzyń biegów, sterowań hydraulicznych (Hydratest), profesjonalnych linii do regeneracji konwerterów oraz producenta części do serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów. Szkolenie będzie przeprowadzone przy użyciu stołu HYDRATEST.

Szkolenie będzie obejmowało poniższe zagadnienia:

  • najczęściej występujące usterki w skrzyniach automatycznych,
  • metody diagnostyki usterek,
  • specjalne wyposażenie do diagnostyki usterek sterowników automatycznych przekładni,
  • metody wykrywania usterek sterowników – na przykładzie AW55-50 (TF80),
  • metody wykrywania usterek solenoidów w sterowniku.

Po szkoleniu Kinergo odbędą się warsztaty, podczas których eksperci z firm MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek przekażą wiedzę z zakresu procesu regeneracji skrzyń i konwerterów w automatycznych skrzyniach biegów. Zaprezentowane zostanie także stanowisko probiercze do sterowników hydraulicznych VBTM-K własnej produkcji.

Bilety można nabyć na : https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/radom/specjalistyczna-konferencja-ravenol-professionals-222133/?source=directory

Szczegółowych informacji udziela Ewelina Michna e.michna@ravenol.pl 577 769 800

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!