Bezpłatne szkolenie dla firm z branży Automotive

20 listopada 2015, 10:43

Jednym z kluczowych czynników, który gwarantuje najwyższą jakość produktu i bezpieczeństwo nabywców finalnych jest kontrola. Na bezpłatnym szkoleniu firmy NAV24, producenci i podwykonawcy z branży Automotive dowiedzą się jak ulepszyć procesy kontroli, wytwarzając komponenty zgodnie z ISO/TS 16949:2009.

Wydarzenie będzie miało miejsce 8 grudnia br. w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej. Partnerem wydarzenia jest Microsoft oraz salon BMW Sikora, który zaprezentuje swoją propozycję kontroli podczas jazd testowych BMW.

Kompletność informacji o produkcie, na każdym etapie produkcji – te kluczowe informacje muszą być w posiadaniu producentów branży Automotive, by ich produkty spełniały normy jakościowe. Zaostrzone przepisy prawa dodatkowo obligują producentów do przestrzegania norm ISO/TS 16949:2009, wymuszając kontrolę łańcucha dostaw. Takie podejście prewencyjne pozwala szybko reagować na wadliwe komponenty, zanim trafią do odbiorców finalnych.

Identyfikowalność partii i serii pozwala sprostać specyfice branży Automotive, w której procesy produkcyjne są niezwykle złożone, a rynek zmaga się ze wzrostem oczekiwań rynku w odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa produktów. Na bezpłatnym szkoleniu będzie można dowiedzieć się:

  • jak wygląda najkrótsza droga do wyeliminowania usterek
  • jakie wymagania należy spełnić w branży Automotive w kontekście identyfikacji partii i serii
  • jak wyglądają procesy logistyczne i produkcyjne z uwzględnieniem identyfikacji partii surowców i wyrobów gotowych
  • jak monitorować rzeczywisty koszt produktów przy zmienności cen materiałów

 

Organizatorem wydarzenia jest firma NAV24, certyfikowany Partner firmy Microsoft w zakresie wdrożeń systemu klasy ERP Microsoft Dynamics NAV. Partnerami wydarzenia są Microsoft oraz firma BMW Sikora, która zaprezentuje system kontroli każdej sytuacji – Connected Drive, podczas jazd testowych najnowszych modeli marki BMW.

Szkolenie adresowane jest do właścicieli firm, członków zarządów, kierowników, wyższej kadry zarządzającej oraz menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie produkcją oraz jakością. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność rejestracji.  Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na warsztaty@nav24.pl do 27 listopada br.

Więcej szczegółów na stronie www.nav24.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!