Szkolenia firmy Schaeffler w programie bonusowym RepXpert

, 3 czerwca 2013, 9:17

Firma Schaeffler Polska, reprezentująca marki takie jak LuK, INA i FAG, od wielu lat udostępnia wiedzę techniczną przydatną w pracy warsztatu. Czyni to za pośrednictwem, funkcjonującego w sieci, portalu warsztatowego RepXpert.

Zamień punkty bonusowe na szkolenia

Portal zawiera zarówno ogólne informacje dotyczące działania poszczególnych zespołów takich jak: układ rozrządu, zespół przeniesienia napędu, zestawy łożysk, jak też stanowi miejsce publikacji stale aktualizowanych informacji serwisowych. Ważnym elementem portalu jest również katalog TecDoc, umożliwiający dobór części zamiennych do samochodów niemal wszystkich marek i modeli.

RepXpert to także program bonusowy, dzięki któremu warsztaty lojalne wobec marek LuK/INA/FAG, mogą, na specjalnie stworzonych kontach, gromadzić punkty bonusowe, a następnie wykorzystywać je do dokonywania zakupów w sklepie bonusowym portalu. Dotychczas, oferta sklepu bonusowego obejmowała zestawy narzędzi, ubrania robocze i inne przydatne w warsztacie samochodowym artykuły.

Firma Schaeffler zdecydowała się wprowadzić możliwość wykorzystania punktów bonusowych również do zakupu pakietu szkoleniowego o określonej tematyce technicznej. Już wkrótce warsztaty, będące uczestnikami programu bonusowego RepXpert, będą mogły przy pomocy kilku kliknięć dokonać deklaracji udziału w jednym z oferowanych przez firmę Schaeffler szkoleń technicznych. Cykl szkoleń jest realizowany w ramach współpracy firmy ze szkołami zawodowymi o profilu motoryzacyjnym.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu ma być miejscem pierwszego szkolenia, które jest zaplanowane na 14 czerwca 2013 r. Temat szkolenia to ,,Układy przeniesienia napędu w kontekście produktów LuK.". W programie szkolenia, poza formą wykładu, przewidziana jest także część praktyczna, przeprowadzona w oparciu o wymianę Dwumasowego Koła Zamachowego i sprzęgła typu SAC w rzeczywistym egzemplarzu określonego modelu samochodu.

Zobacz zakres i plan szkolenia RepXpert

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.RepXpert.pl.

Dowiedz się więcej

Skutki błędnego montażu sprzęgła w samochodach PSA
Skutki błędnego montażu sprzęgła w samochodach PSA

Grupa Schaeffler opublikowała instrukcję montażową zestawu sprzęgła LuK RepSet 618 3003 00, stosowanego w samochodach Citroen AX,Saxo i Xsara, oraz w modelach Peugeot 106 II, 205 II, 206, 206+ i 306 (kod silnika TU***). W modelach wymienionych powyżej sprzęgło jest sterowane mechanicznie. Luz przy załączaniu sprzęgła jest korygowany poprzez linkę sprzęgła zapewniającą napięcie wstępne. Dzięki […]

Elektrohydrauliczna rewolucja w mechanizmie rozrządu
Elektrohydrauliczna rewolucja w mechanizmie rozrządu

Od końca 2009 roku Fiat produkuje samochody z pierwszym w pełni zmiennym mechanizmem rozrządu, opartym na elektrohydraulicznym sterowaniu zaworami. Układ INA UniAir pozwala na niemal dowolną zmianę skoku zaworów. Mechanizm rozrządu działa niezawodne i precyzyjne przez cały okres eksploatacji, nawet w bardzo niskich temperaturach. Partnerem biorącym udział w rozwoju tej technologii była Grupa Schaeffler, która […]

Nowy REPXPERT dostępny online
Nowy REPXPERT dostępny online

Schaeffler Automotive Aftermarket inicjuje nową odsłonę portalu REPXPERT. Jest to źródło najnowszych informacji o produktach, jak i instrukcji montażu. Dodatkowo, po raz pierwszy w nowym portalu znalazła się pełna gama produktów wszystkich czterech marek – LuK, INA, FAG i Ruville. Praktyka, wiedza, informacje – wokół tych trzech głównych zagadnień koncentruje się nowy, odświeżony REPXPERT. Intuicyjne […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!