Szkolenie diagnostów PISKP

, 7 maja 2013, 11:31

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów zaprasza do udziału w kolejnej edycji kursu dla kandydatów na diagnostów i diagnostów podnoszących swoje kwalifikacje.

Szkolenie PISKP

Kurs rozpocznie się 13 maja 2013 r. Zajęcia odbywać się będą o godzinie 8.00 w siedzibie stacji kontroli pojazdów PUM Autocom – BIS Sp. Cywilna.

Zainteresowani odbyciem kursu proszeni są o zapoznanie się ze szczegółami na stronie internetowej PISKP w dziale Szkolenia / Szkolenia diagnostów gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje oraz formularze rejestracji.

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00210/2008. W związku z tym udział w szkoleniu uprawnia do refundacji kosztów w przypadku posiadania skierowania z Urzędu Pracy.

Dowiedz się więcej

IX Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2013” już za nami
IX Konferencja „Stacje Kontroli Pojazdów – 2013” już za nami

Ponad dwustu pięćdziesięciu uczestników wzięło udział w IX konferencji „Stacje Kontroli Pojazdów”, która odbyła się w Zakopanem. Wiele godzin obrad podczas konferencji SKP Gośćmi konferencji, która trwała od 17 do 19 kwietnia 2013 r., były najważniejsze osobistości związane z branżą SKP w Polsce. Przybyli m.in. Andrzej Bogdanowicz – Dyrektor Departamentu Transportu Drogowego Ministerstwa Transportu, Budownictwa […]

Szkolenia regionalne dla przedstawicieli i pracowników SKP
Szkolenia regionalne dla przedstawicieli i pracowników SKP

Polska Izba Stacji Kontroli Pojazdów organizuje cykl spotkań szkoleniowych dla przedstawicieli stacji kontroli pojazdów oraz pracowników starostw powiatowych. Potrwa on od 17 września do 11 października 2013 r. Podczas spotkań zostaną omówione bieżące zagadnienia związane z wykonywaniem badań technicznych pojazdów, w tym: zmiany przepisów prawa w zakresie funkcjonowania stacji kontroli pojazdów, homologacji, dopuszczenia jednostkowego oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!