Tworzymy technologię, która napędza

, 15 stycznia 2018, 14:50

Łącząc siły z Delphi Technologies, zyskujesz dostęp do możliwości rozwijających się szybciej niż tempo zmian w obszarze elektryfikacji samochodów, silników spalinowych, zaawansowanego zarządzania urządzeniami oraz oprogramowaniem czy zmian na rynku części zamiennych.

Dołączasz do globalnej wspólnoty, która po mistrzowsku opanowała zarządzanie złożonością i wita zmiany z radością – wstrząsy zmieniające oblicze tej branży nie stanowią dla nas przeszkód, a jedynie okazje do dalszego rozwoju. Co więcej, zyskujesz partnera, który wierzy, że razem możemy osiągnąć wszystko.

Niech nasze produkty i usługi również pracują na Ciebie

Nasza wiodąca oferta wyposażenia oryginalnego oraz produktów i usług dedykowanych na rynek części zamiennych zostały opracowane w taki sposób, aby ułatwić pracę zarówno Tobie, jak i Twoim klientom. Pojedyncze lub w zestawie. Proste lub złożone. Znane lub nowe. Nasza kompleksowa ocena Twoich potrzeb, od komponentów do całych systemów, może wspomóc rozwój Twojej działalności.

Prawdziwie oryginalne wyposażenie

Nasze portfolio wyposażenia oryginalnego obejmuje komponenty i systemy wtrysku paliwa, układu napędowego oraz elementy i systemy elektroniczne i elektryczne dla samochodów osobowych, SUVów czy pojazdów użytkowych. W naszym asortymencie znajduje się wiele rozwiązań nowatorskich, przełomowych oraz opatentowanych w obszarze:

  • Rozwiązań dedykowanych zapłonom, rozwiązań odpowiadających za emisję spalin, dawkowanie paliwa oraz systemów zarządzających przepływem powietrza.
  • Zaawansowanych czujników, sterowników, inwerterów, konwerterów oraz pokładowych urządzeń do ładowania.

Rynek części zamiennych – zawsze na pierwszym miejscu

Jeśli chodzi produkcję na rynek części zamiennych, to nikt nie robi tego dłużej – ani lepiej – niż Delphi Technologies. Podczas gdy wielu dostawców OEM stawia rynek części zamiennych na ostatnim miejscu – my zawsze stawiamy go na miejscu pierwszym, rozumiejąc, że długoterminową wartość dla klienta najlepiej tworzyć poprzez pozytywne doświadczenia w zakresie dostaw części i obsługi serwisowej.

Gama naszych produktów obejmuje części, wyposażenie, oprogramowanie i szkolenia – wszystko zaprojektowane tak, aby dać Ci przewagę w obszarze serwisowania i konserwacji skomplikowanych układów samochodowych. Dostarczamy:

  • części dedykowane do układów paliwowych, systemów klimatyzacji, układów zarządzania silnikiem, układów kierowniczych i zawieszenia
  • zaawansowane urządzenia diagnostyczne,
  • szkolenia,
  • e-katalogi

i wiele, wiele więcej.

Komentarze

Brak komentarzy!