Plany rozwoju Q-Service Moto

13 lutego 2013, 9:56

Inter Cars SA pracuje nad rozwojem sieci warsztatów motocyklowych Q-Service Moto.

Sieć Q-Service Moto obecnie liczy już 38 warsztatów i jest alternatywą dla właścicieli jednośladów  chcących serwisować swój motocykl poza serwisem autoryzowanym.

Q-Service Moto W odróżnieniu od rynku napraw samochodowych, który jest zdominowany przez warsztaty niezależne, w przypadku napraw i usług serwisowych motocykli, stosunkowo dużą popularnością cieszą się serwisy autoryzowane. Oznacza to, że warsztaty niezależne, konkurując z ASO mają w tym obszarze duże pole do rozwoju. To trudne zadanie, niezależnym warsztatom motocyklowym chce ułatwić Inter Cars, proponując uczestnictwo w Q-Service Moto. Dla użytkowników motocykli, warsztaty zrzeszone w tej sieci z założenia mają być atrakcyjną alternatywą dla profesjonalnych i dobrze wyposażonych warsztatów autoryzowanych. Za rozwój sieci odpowiada Tomasz Ładosz wraz ze współpracownikami Martą Ciesielską i Arturem Markiem.

Warsztaty chcące przystąpić do sieci powinny skontaktować się z:

  • Tomasz Ładosz

Kierownik Działu Szkoleń i Obsługi Klientów Kluczowych, tel.: 665 391 180

  • Marta Ciesielska

Z-ca Kierownika ds. Sieci Własnych, tel.: 608 306 813

 

Uczestnictwo bez utraty niezależności

Inter Cars SA stale poszerza swoją ofertę części i akcesoriów motocyklowych, a także narzędzi
i wyposażenia warsztatowego niezbędnego do naprawy jednośladów. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować swoim partnerom atrakcyjne warunki współpracy. Ponadto w tym roku do programu szkoleń technicznych Inter Cars wprowadzono również pierwsze szkolenia techniczne dla warsztatów motocyklowych.

Podobnie jak w przypadku pozostałych sieci Q-Service, warsztaty motocyklowe decydujące się na przystąpienie do Q-Service Moto mogą liczyć na szereg korzyści, jednocześnie zachowując własną tożsamość, ponieważ nazwa firmy i nazwisko właściciela pozostają na pierwszym miejscu.
Dobrą okazją do lepszego poznania sieci motocyklowej Inter Cars będzie V Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów (1-3 marca 2013 r. w Warszawie), gdzie Q-Service Moto zaprezentuje swoje stoisko.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć również na stronie www.qservicemoto.pl oraz na profilu na Facebooku – www.facebook.com/QServiceMoto.

 

Dowiedz się więcej

Nowości z Działu Wyposażenia Warsztatów Inter Cars
Nowości z Działu Wyposażenia Warsztatów Inter Cars

W ofercie Inter Cars pojawiły się nowe elementy wyposażenia warsztatu. Są to: urządzenie do pomiaru geometrii John Bean oraz wózek warsztatowy Sonic. Urządzenie do pomiaru geometrii Visualiner V3D-ELS John Bean Nowe urządzenie w ofercie Inter Cars oferuje nowoczesne rozwiązanie pomiarów geometrii zawieszenia w technogii pełnego 3D. Urządzenie posiada 2 kamery odczytujące położenie głowic pasywnych mocowanych […]

„Młode Kadry” Inter Cars w Częstochowie
„Młode Kadry” Inter Cars w Częstochowie

W Centrum Kształcenia Praktycznego w Częstochowie odbyła się inauguracja II edycji programu „Młode Kadry”. Zainteresowanie uroczystością przerosło oczekiwania samych organizatorów. Młode Kadry w Częstochowie Centrum Kształcenia Praktycznego w Częstochowie rozpoczęło współpracę z programem „Młode Kadry” Inter Cars. Na specjalnie zorganizowanej uroczystości obecni byli m.in. Prezydent Miasta Krzysztof Matyjaszczyk, Prezes Inter Cars SA Robert Kierzek, Śląski […]

Blog Inter Motors
Blog Inter Motors

Największa sieć sprzedaży akcesoriów, części zamiennych i ubrań motocyklowych – Inter Motors, uruchomiła właśnie swój blog. Publikowane będą tam porady, przemyślenia i aktualności z życia firmy. Tomasz Sondij z działu marketingu Inter Motors powiedział: „Większość zapomina o głównej wartości jaką niosą ze sobą sieci społecznościowe, a jaką jest posiadanie wartościowego odbiorcy. To nie przychodzi od […]

Inter Cars zaprasza na MotoTrendy 2014
Inter Cars zaprasza na MotoTrendy 2014

MotoTrendy 2014 to pierwsze targi akcesoriów motocyklowych, części zamiennych, eksploatacyjnych i ubrań przygotowane przez firmę Inter Cars. Impreza dedykowana jest odbiorcom hurtowym, głównie sklepom i warsztatom. MotoTrendy 2014 Przygotowana ekspozycja zajmuje przeszło 250 m2. Będzie można znaleźć tam ofertę Inter Cars dedykowaną rynkom motocyklowym, w tym blisko 30 marek odzieży motocyklowej i 70 marek części […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!