Nowości z Działu Wyposażenia Warsztatów Inter Cars

, 13 lutego 2013, 9:29

W ofercie Inter Cars pojawiły się nowe elementy wyposażenia warsztatu. Są to: urządzenie do pomiaru geometrii John Bean oraz wózek warsztatowy Sonic.

Urządzenie do pomiaru geometrii Visualiner V3D-ELS John Bean

Nowe urządzenie w ofercie Inter Cars oferuje nowoczesne rozwiązanie pomiarów geometrii zawieszenia w technogii pełnegoNowości IC 3D. Urządzenie posiada 2 kamery odczytujące położenie głowic pasywnych mocowanych na kołach, pomiar odbywa się przez przetoczenie na krótkim odcinku po ok. 10-15 cm w przód i w tył, urządzenie wyznacza wirtualną płaszczyznę osi obrotu kół, dzięki czemu nie wymaga procedury kompensacji bicia obręczy i uniezależnia wynik pomiaru od błędów związanych z niewypoziomowaniem powierzchni, na której stoi samochód. Oprogramowanie pracujące w systemie Windows prowadzi operatora krok po kroku przez procedurę pomiarową, zawiera instrukcje regulacyjną z doborem narzędzi i części wraz z animacją 3D, baza danych zawiera pojazdy z całego świata od 1980 r. (ponad 100 000 specyfikacji).

Stałe pomiary (live) pozwalają na wykonywanie regulacji i obserwacji wartości mierzonych na żywo bez konieczności ciągłego powtarzania pomiarów. Kamery są umieszczone na słupie a kąt ich pochylenia może być regulowany, co pozwala na wykonywanie pomiarów i regulacji na kanale lub podnośniku. Urządzenie nie wymaga obowiązkowych kalibracji w trakcie eksploatacji, dzięki temu jest tańsze w użytkowaniu od urządzeń konkurencyjnych.

Indeks IC:  EEWA541C  Cena  netto: 39 900,00 zł  Cena z Vat: 49 077,00 zł

Wózek warsztatowy Sonic

Wózek Sonic RSNowością w ofercie Inter Cars jest także wózek warsztatowy z zestawem 391 sztuk narzędzi – Sonic. Jest to wózek z limitowanej edycji Racing RS Green. Indeks: 739123. Cena wynosi 5770 zł netto.

Zobacz szczegóły wyposażenia wózka Sonic Racing RS Green.

Więcej informacji na stronie www.warsztat.intercars.com.pl

Opisane powyżej urządzenie do pomiaru geometrii oraz wózek warsztatowy dostępne są wyłącznie w ofercie Inter Cars SA.

Dowiedz się więcej

Plany rozwoju Q-Service Moto
Plany rozwoju Q-Service Moto

Inter Cars SA pracuje nad rozwojem sieci warsztatów motocyklowych Q-Service Moto. Sieć Q-Service Moto obecnie liczy już 38 warsztatów i jest alternatywą dla właścicieli jednośladów  chcących serwisować swój motocykl poza serwisem autoryzowanym. W odróżnieniu od rynku napraw samochodowych, który jest zdominowany przez warsztaty niezależne, w przypadku napraw i usług serwisowych motocykli, stosunkowo dużą popularnością cieszą […]

Szyby do wszystkich marek w Inter Cars
Szyby do wszystkich marek w Inter Cars

W ofercie Inter Cars SA znalazł się asortyment szyb samochodowych firmy Saint Gobain Sekurit, pokrywający 95% parku samochodowego w Polsce. Co drugi samochód produkowany w Europie samochód ma zamontowane szyby Sekurit. Z oferty Saint Gobain, firmy z 350-letnią historią, korzystają nawet producenci takich marek jak tj. Ferrari, Porsche, Rolls Royce, Jaguar, Maybach. W Polsce w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!