Inter Cars zaprasza na MotoTrendy 2014

9 października 2013, 13:26

MotoTrendy 2014 to pierwsze targi akcesoriów motocyklowych, części zamiennych, eksploatacyjnych i ubrań przygotowane przez firmę Inter Cars. Impreza dedykowana jest odbiorcom hurtowym, głównie sklepom i warsztatom.

MotoTrendy 2014

Przygotowana ekspozycja zajmuje przeszło 250 m2. Będzie można znaleźć tam ofertę Inter Cars dedykowaną rynkom motocyklowym, w tym blisko 30 marek odzieży motocyklowej i 70 marek części zamiennych i eksploatacyjnych. Wygospodarowana zostanie także specjalna strefa, gdzie dodatkowo będzie przedstawiona oferta wyposażenia serwisów i warsztatów.

Przedstawiciele handlowi oraz szefowie produktów przestawią całą ofertę oraz podzielą się profesjonalną wiedzą techniczną. Dystrybutor zadbał o szereg rozwiązań mających na celu stworzenie atrakcyjnych warunków i nowych możliwości współpracy.

Inter Cars zaprasza do współpracy sklepy motocyklowe, warsztaty i serwisy motocyklowe. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Targi odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie (ul. Klonowa 48, Kajetany).

Dowiedz się więcej

Blog Inter Motors
Blog Inter Motors

Największa sieć sprzedaży akcesoriów, części zamiennych i ubrań motocyklowych – Inter Motors, uruchomiła właśnie swój blog. Publikowane będą tam porady, przemyślenia i aktualności z życia firmy. Tomasz Sondij z działu marketingu Inter Motors powiedział: „Większość zapomina o głównej wartości jaką niosą ze sobą sieci społecznościowe, a jaką jest posiadanie wartościowego odbiorcy. To nie przychodzi od […]

Plany rozwoju Q-Service Moto
Plany rozwoju Q-Service Moto

Inter Cars SA pracuje nad rozwojem sieci warsztatów motocyklowych Q-Service Moto. Sieć Q-Service Moto obecnie liczy już 38 warsztatów i jest alternatywą dla właścicieli jednośladów  chcących serwisować swój motocykl poza serwisem autoryzowanym. W odróżnieniu od rynku napraw samochodowych, który jest zdominowany przez warsztaty niezależne, w przypadku napraw i usług serwisowych motocykli, stosunkowo dużą popularnością cieszą […]

Zestaw do renowacji reflektorów NTS w Inter Cars SA
Zestaw do renowacji reflektorów NTS w Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars pojawił się zestaw do renowacji reflektorów marki NTS – CAREX. Zestaw z pastą polerską i akcesoriami służy do renowacji reflektorów  z utwardzanych tworzyw sztucznych, plexi i polikarbonatu. Renowacji można dokonać z pomocą zwykłej wiertarki, bez demontowania reflektorów. Czynność ilustruje film. Cena zestawu to 59,28 zł netto.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 11 października 2013, 8:35 0 0

Na 250m2? szacunek!

Odpowiedz