Videoblog ProfiAuto także na smartfonach

14 listopada 2012, 14:56

Po premierze Videoblogu ProfiAuto w internecie nadszedł czas na prezentację aplikacji na smartfony z systemem Android. Darmowa aplikacja, gotowa do pobrania od dzisiaj znajduje się w sklepie Google Play.

Po jej zainstalowaniu użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich treści znajdujących się na Videoblogu ProfiAuto. Blog podzielony jest na dwie strefy: „ProfiMechanik” i „ProfiKierowca”.

W pierwszej, skierowanej do profesjonalistów branży, prezentowane są fachowe porady ekspertów, filmy instruktażowe oraz opisy wybranych części samochodowych i narzędzi.
W strefie „ProfiKierowca” przedstawiane są ciekawostki ze świata motoryzacji, inspirujące moto-reklamy, najciekawsze filmy znalezione w sieci, a co miesiąc premierę ma kolejny odcinek autorskiego programu motoryzacyjnego ProfiAuto.

Aplikację można pobrać z tego adresu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.profiauto.android.videoblog
lub skanując załączony QR kod.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Premiera programu motoryzacyjnego na videoblogu ProfiAuto
Premiera programu motoryzacyjnego na videoblogu ProfiAuto

10 września w polskim Internecie pojawił się program motoryzacyjny przeznaczony dla fanów czterech kółek oraz mechaników – specjalnie na potrzeby videoblogu ProfiAuto. To pierwszy tego typu w program, który – oprócz testu samochodów – będzie oferował porady szkoleniowe dla mechaników. W pierwszym odcinku można było zobaczyć test trzech aut : Lotusa Elsie S1, Forda Mustanga […]

Ruszyła kampania „Zimowy pit-stop”
Ruszyła kampania „Zimowy pit-stop”

Rusza ogólnopolska kampania społeczna „Zimowy pit-stop”, organizowana przez sieć ProfiAuto. Ma ona na celu zwrócenie uwagi na świadomość polskich kierowców w zakresie wiedzy o częściach ich samochodów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na polskich drogach. Z wyników badania wynika  przeprowadzonego przez ProfiAuto, we współpracy z PISKP wynika, że 79 procent diagnostów spotkało się na przestrzeni ostatniego roku […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!