Premiera programu motoryzacyjnego na videoblogu ProfiAuto

12 września 2012, 12:59

10 września w polskim Internecie pojawił się program motoryzacyjny przeznaczony dla fanów czterech kółek oraz mechaników – specjalnie na potrzeby videoblogu ProfiAuto. To pierwszy tego typu w program, który – oprócz testu samochodów – będzie oferował porady szkoleniowe dla mechaników.

W pierwszym odcinku można było zobaczyć test trzech aut : Lotusa Elsie S1, Forda Mustanga oraz Mitsubishi Lancera Evolution IX. W rolę testera wcielił się Marcin Dworak z Radia Eska.

W videoblogu będzie można zobaczyć filmy poświęcone diagnostyce, mechanice pojazdowej i specjalistycznym narzędziom oraz częściom samochodowym. Oprócz tego znajdą się tam też fachowe porady ekspertów, filmy instruktażowe oraz wszystko to, co może zainteresować mechaników i właścicieli wykwalifikowanych warsztatów samochodowych. Dodatkowo będzie można zapoznać się z ciekawostkami motoryzacyjnymi z całego świata

Videoblog jest dostępny pod adresem www.profiauto.pl/blog

(pk)

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Videoblog ProfiAuto także na smartfonach
Videoblog ProfiAuto także na smartfonach

Po premierze Videoblogu ProfiAuto w internecie nadszedł czas na prezentację aplikacji na smartfony z systemem Android. Darmowa aplikacja, gotowa do pobrania od dzisiaj znajduje się w sklepie Google Play. Po jej zainstalowaniu użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich treści znajdujących się na Videoblogu ProfiAuto. Blog podzielony jest na dwie strefy: „ProfiMechanik” i „ProfiKierowca”. W pierwszej, skierowanej […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 13 września 2012, 12:11 0 0

Ciekawy pomysł marketingowy. Znowu coś nowego u nich. Ciekawe kiedy konkurencja skopiuje

Odpowiedz