Elit wprowadza do oferty akumulatory marki ERA

4 września 2020, 15:13

Elit Polska wprowadza do oferty akumulatory marki ERA. W ofercie dostępne będą baterie zarówno do samochodów osobowych, jak również ciężarowych. Wskaźnik pokrycia wszystkich europejskich pojazdów wynosi w przypadku marki ERA aż 98% zapotrzebowania rynku.

Wysokie oczekiwania producentów samochodów, a także klientów nastawionych na komfort użytkowania sprawiają, że dobry akumulator cechować musi nie tylko duża moc, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Akumulatory rozruchowe ERA zapewniają maksymalny komfort rozruchu w każdej sytuacji. ERA oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb:

  • Akumulatory ERA AGM – oferowane dla pojazdów wyposażonych w zaawansowane systemy Start-Stop oraz pojazdach klasy średniej i wyższej o najwyższych wymaganiach w zakresie poboru energii
  • Akumulatory ERA EFB – oferowane dla pojazdów z podstawowym systemem Start-Stop i pojazdach o wysokich wymaganiach w zakresie poboru energii
  • Akumulatory ERA SLI – wybór do wszystkich zastosowań w pojazdach bez funkcji Start- Stop.

Oprócz akumulatorów, marka ERA znana jest m.in. z produkcji części do alternatorów i rozruszników. Spośród zalet baterii ERY mających zastosowanie zarówno w samochodach osobowych, jak też ciężarowych, należy dodatkowo wymienić:

  • 100% OEQ (ang. Original Equipment Quality) – montowane na tzw. pierwszy montaż.
    Wyprodukowane w Europie.
  • Technologia „High Performance Grid” (kratki o wysokiej wydajności) zapewniająca większą wydajność rozruchu na zimno i zwiększoną ochronę przed korozją.
  • Zasada „zero waste” – akumulatory w niemal 100% nadają się do recyklingu.

Akumulatory marki ERA to kolejna nowość w szerokiej ofercie Elit Polska. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować naszym klientom baterie właśnie tego producenta. ERA znana jest z wykorzystania zaawansowanych technologii, długiej żywności, stabilności cyklu oraz wysokich parametrów pod kątem bezpieczeństwa. Akumulatory ERA objęte są 3-letnią gwarancją producenta i dostępne będą we wszystkich filiach ELIT Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych – mówi Anna Cebeńko, Marketing Manager w Elit Polska.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Wkładka podkładka, 5 września 2020, 8:55 2 -2

Jenox czy Autopart, a może Turcja ??

Odpowiedz

Regan, 26 lutego 2021, 16:33 0 0

Tylko Jenox :) mam w kolejnych autach. Sprawdzone, polskie akumulatory

Odpowiedz

rex1, 29 listopada 2021, 17:20 3 -3

Nie zrozumiałeś ironii. Jenox to chłam ; )

Odpowiedz

Boncheck, 29 listopada 2021, 15:46 0 -3

Tylko Westa i Grom drogie, ale warto.

Odpowiedz

Anonim, 15 grudnia 2022, 14:49 0 -3

Czy akumulator era trzeba ładować raz w miesiącu jeśli za często się nim nie jeździ. Proszę o odpowiedź

Odpowiedz

stas, 25 lutego 2024, 13:26 1 0

Era to tragedia.
Po połowie eksploatacji gwarancyjnej !1,5 roku) ładowanie co drugi dzień. Reklamacja nie uwzględniona. Miedzy innymi zasiarczenia i mało elektrolitu. Otwarcie cel zabronione (bo utrata gwarancji). Nie możną sprawdzić poziomu a nie uwzględniają gwarancji. Chore!

Odpowiedz