ShowCar na Fleet Derby

25 kwietnia 2012, 15:02

19 kwietnia 2012 r. na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu odbyły się targi Fleet Derby. Wśród firm oferujących produkty i usługi dla branży flotowej, obecny był Motointegrator Flota. Na stoisku nie mogło zabraknąć czarnego Freightlinera z ShowCar.

Podczas Ogólnopolskich Derbów Flotowych zaprezentowano blisko 100 samochodów oraz ponad 40 produktów i usług przeznaczonych dla flot samochodowych.

W mobilnej sali szkoleniowej ShowCar wyświetlane były filmy tematyczne, a co godzinę – skierowane do klientów flotowych prezentacje dotyczące nowego programu Car Assist. Car Assist to rozwiązanie będące efektem współpracy Motointegrator Flota z firmami Keratronik (usługi GPS) oraz GrECo JLT Polska (ubezpieczenia). Dla potencjalnych partnerów biznesowych przeprowadzano szczegółowe prezentacje w pokoju VIP.

Główną atrakcją stoiska Motointegratora były symulatory wyścigowe Force Dynamic 301, które sprawiały, że goście czuli się jakby naprawdę uczestniczyli w rajdzie. Zorganizowano również wyścig na symulatorach, w którym gościem specjalnym był Maciek Oleksowicz, który pojawił się na imprezie wraz ze swoim samochodem treningowym. Po jazdach testowych nadszedł czas na właściwą część wyścigu. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat z czasem przejazdu i pamiątkowy breloczek. Gdy zakończył się wyścig, odbyła się dekoracja zwycięzców. Doświadczenie Macieja Oleksowicza nie dało szans jego rywalom i to on okazał się najlepszym zawodnikiem.

Podczas Fleet Derby trwał również test samochodowy oraz plebiscyt na flotowe usługi i produkty. Motointegrator Flota został wyróżniony jako „Najlepsza usługa flotowa w kategorii serwis”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na gali, po zakończeniu targów w hotelu InterContinental w Warszawie.
 

Opublikowane przez: Redakcja
Źródło: Wiadomości IC, nr 43 (maj)

Dowiedz się więcej

Mikroskopijny tester diagnostyczny tylko w Inter Cars SA
Mikroskopijny tester diagnostyczny tylko w Inter Cars SA

W Inter Cars do wyczerpania zapasów dostępne są testery NanoDiag są dostępne z oprogramowaniem IDC4 Plus CAR Info, fabrycznie oferowanym tylko w najdroższym modelu marki TEXA – Axone 4 CAR. NanoDiag posiadają też oprogramowanie diagnostyczne IDC4 BASIC, które pozwala na odczyt i kasowanie błędów, odczyt parametrów, kodowania i regulacje. Nowoczesny tester diagnostyczny z interfejsem do […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!