Najnowsze pompy wody Denckermann

, 23 lutego 2012, 12:43

W ofercie Denckermann pojawiły się 73 nowe referencje pomp wody wchodzących w skład zupełnie nowej linia produktów Premium. Oferta obejmuje zarówno starsze, jak i najnowsze modele pojazdów.

Pompa wody DenckermannPełen wykaz produktów w załączniku.

Dowiedz się więcej

Nowości Denckermann do układów hamulcowych
Nowości Denckermann do układów hamulcowych

W ofercie Denckermann pojawiły się ostatnio 62 nowe referencje szczęk hamulcowych. Są wśród nich między innymi części do Fiata 500 czy Nissana Note. Poniżej przedstawiamy szczegółową listę nowości:   DKM No. Nazwa Zastosowanie B120096 Szczęki hamulcowe VOLVO S80 / V70 II / XC70 / XC90 98- (178X25MM)    B120097 Szczęki hamulcowe BMW E46 98- (160X20MM) […]

Wymiana nieszczelnej pompy wody w popularnym silniku 1.0
Wymiana nieszczelnej pompy wody w popularnym silniku 1.0

Silnik 1.0, w który wyposażonych jest kilka samochodów z segmentu A, cierpi na kłopotliwą usterkę związaną z nieszczelnością pompy wody. Firma febi wyprodukowała pompę pozbawioną wady i przygotowała krótki poradnik wymiany części. Pompa wody febi do silnika 1.0 Nowa pompa febi została oznaczona numerem 32682. Pasuje m.in. do tzw. ,,kolińskich trojaczków" (C1, 107, Aygo) oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 lutego 2012, 18:30 1 0

Potrzeba jeszcze wiele edukacji i poprawy świadomości. Nie mogę zrozumieć tych co wydają kilkaset złotych na rozrząd ( INA CONTI SKF bo musi być dobre ) a potem kupują taką chińską pompę wody DENCKERMANN za 30 złotych, a niektórzy mechanicy to montują.

Odpowiedz

Anonim, 27 lutego 2012, 3:11 0 0

niektórzy montują Doltza a to też chińska pompa że o innych nie wspomnę

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2012, 10:41 0 0

Czy jest „Chinska” , czy nie jest „Made in China”, to nie jest ogólny problem!.
Problem ogólny, to jest oszukiwanie klienta "pokaż kotku co masz w środku" i to jest skrzętnie ukrywane, i narażanie klienta na utratę czasu, pieniążków, zdrowia? i....

„WYBÓR I ŚWIADOMOŚĆ”

Czyli nikłe, a nawet w ogóle brak nakładów, na testy, badania, technologie?....
A jedyną formą badań to "zamontuj i daj znać jak się zachowuje", lub duży zarobek(wysoka marża i produkt marnej jakości) który pozwala na uznawanie reklamacji itp, itd...
A klient nawet sobie nie zdaje sprawy, że "wielokrotne wymiany, wzmagają dalsze naprawy".
Czyli "tanizna" staje się drożyzną?(najgorsza „tanizna to ta, która jest nicością”).

Jeśli mowa o powyższej firmie DENCKERMANN, i jak mi już wiadomo, to testy i technologia jest jak najbardziej na poziomie, a firmy dystrybucyjne chwalą sobie produkt, bo mają mało reklamacji, zwrotów...

A czego nie można powiedzieć o innych firmach, które oszukują tym, że zatajają pochodzenie i mają nikłe nakłady na testy…?, a tym samym tworzą większe magazyny, ale nie na więcej towaru, a na złomowisko?, które tworzy się z zatrważającą szybkością z odrzutów, zwrotów i reklamacji?.
Pomijając, że klient jest pozbawiony informacji o produkcie, narażany na szkody..., to pozbawia się go podstawowej, zasadniczej zasady, która jest zawarta w prawie zasadniczym.

Reasumując, wolę firmę tanią w tym przypadku, która tworzy swoją markę kierując się zasadami, ale mając poczucie, że ta tania Pompa i wszystkie produkty były sprawdzone i zrobione tak, aby klient nie musiał myśleć o "bezpieczeństwie" a o kierowaniu pojazdem, niż pompę i produkty, które na rynku są "polskim produktem", a w środku "made in china" a przedstawiana jako "Made in Germany, Japan...", i tylko LICZY SIĘ! zysk? „a klientowi w pysk”?, i liczy się na "ciemny lud" bo wedle zasady "klasyka" ciemny lud wszystko kupi?...
Pozdrawiam

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2012, 21:40 1 0

Dokładnie tak DENCKERMAN to najlepszy przykład niemieckojęzyczna nazwa na allegro niby to niemiecki, a tak naprawdę to chińczyk kupuje u swoich ziomali co popadnie pcha w pudełka a potem sprzedaje jak to dobrze ujął kolega ciemny lud wszystko kupi.

Odpowiedz

Anonim, 29 lutego 2012, 13:47 0 0

Widzę że konkurencja firmy Denckermann nie próżnuje. A tak na marginesie to Kraft też ma niemiecko brzmiącą nazwę. Poza tym jakoś nikt nie wspomina o pseudo japońskich brendach- nie bedę wskazywał palcem bo to nieładnie ale zainteresowani wiedzą . Kto nie jest produkowany w Azji niech pierwszy rzuci kamieniem(pompą wody etc..)

Odpowiedz

Anonim, 2 marca 2012, 17:13 0 0

SKF jest szwedzki - zawsze był i pewnie będzie, chyba, że chinole kupią. Z samej nazwy SKF to wynika (Svenska Kullagerfabriken AB) - w obecnej chwili posiadają 14 fabryk w Chinach.

Ruville i Febi - te firmy nie produkujące swoich części! Kupują od innych producentów i pakują w swoje kartony. Co do pomp wody tych firm nie wiadomo skąd pochodzą (oczywiście Germany na kartonach bo jak inaczej - niemcy budzą zaufanie.

Optimal też niby niemiecki wszędzie opisują i owszem - siedziba w Niemczech w Monachium, ale
produkcja głównie w Chinach, również w PL.

Dolz - producent hiszpański, ale produkcja w Chinach - w Polsce bardzo dobrze się sprzedaje, jakość całkiem przyzwoita choć trafiają się buble.

Bosch i Luk to samo - Chiny i nawet się z tym nie kryją.

Wnioski: Dzisiaj prawie wszystkie, jeżeli nie wszystkie znane i nie znane firmy zlecają swoją produkcję w Chinach. Kupując markową pompę czy rozrząd jest prawie pewne, że ten produkt i tak jest z Chin choć rodowód ma np.Niemiecki. Takie są panowie dzisiejsze realia. I to dotyczy każdej branży, nie tylko motoryzacyjnej.

Jeżeli się mylę, to proszę mnie poprawić.
Pozdrawiam "lewar"

Odpowiedz

Anonim, 28 lutego 2013, 19:07 0 0

mylisz się lewar,różnica jednak jest i polega na tym,że luk nigdy nie uzna reklamacji,a denckerman po paru dniach,jeśli zasadna.

Odpowiedz