Nietypowe zastosowania przewodów zapłonowych Sentech

22 lutego 2012, 12:45

Firma GG Profits – producent przewodów zapłonowych marki Sentech wykonuje specjalne, nietypowe zamówienia na przewody zapłonowe do szerokiego zastosowania w urządzeniach przemysłowych z zapłonem iskrowym. Jedna z najnowszych realizacji to wiązka przewodów do agregatów prądotwórczych zasilanych biogazem.

Przewód zapłonowy SentechZastosowanie ferromagnetycznych przewodów Sentech pozwala na bezproblemową pracę silnika agregatu, wydłużając dotychczasowe przebiegi (liczone w roboczogodzinach). Dodatkowo zastosowanie opatentowanego uszczelniacza daje możliwość użycia go w wielu konstrukcjach.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Szybciej nie znaczy lepiej
Szybciej nie znaczy lepiej

Wymiana przewodów zapłonowych jest prostą naprawą, wykonywaną najczęściej w okresie jesienno-zimowym. Mimo że jest to rutynowa czynność, w trakcie wymiany przewodów można popełnić błąd, który przedłuży czas naprawy lub zmusi użytkownika auta do ponownego odwiedzenia serwisu. Razem, ale osobno Jeśli awaria jednego z przewodów nastąpiła w wyniku jego zużycia, można spodziewać się, że w krótkim […]

GG Profits zmienia opakowania cewek Sentech
GG Profits zmienia opakowania cewek Sentech

Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie firma GG Profits pokazała nowe opakowania cewek Sentech. Ich wielkość dostosowano do rodzaju cewki. Różnorodne pudełka są przeznaczone do cewek zespolonych, kompaktowych, ołówkowych i szeregowych. Numery referencyjne w katalogu zaczynają się indeksem SCxxxx. Więcej informacji można znaleźć po zeskanowaniu poniższego kodu QR.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!