Moto-Profil oraz LuK, INA i FAG zapraszają do udziału w promocji
Opublikowane przez: Redakcja,
https://motofocus.pl/
15 lutego 2012, 14:39
Klienci Moto-Profil, którzy w okresie trwania promocji „kibicuj z nami” dokonają jednorazowego zakupu produktów marek LuK, INA, FAG za kwotę 2000 lub 6000 zł netto, otrzymają nagrody związane z EURO 2012.
Do zdobycia są następujące upominki:
jednorazowe zakupy za kwotę 6000 zł netto to oficjalna piłka Adidas Tango 12 UEFA EURO 2012
jednorazowe zakupy za kwotę 2000 zł netto to zestaw: oficjalna koszulka Adidas UEFA EURO 2012 oraz czapeczka EURO 2012
Czas trwania promocji: od 13 lutego do 31 marca 2012 r. lub do wyczerpania zapasów nagród.
W marcu 2012 rusza nowa akcja promocyjna „ZF Services Champion 2012” organizowana przez przedstawicielstwo firmy ZF Services w Polsce. Promocja skierowana jest do warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych zaopatrujących się w oryginalne części zamienne marek Lemförder, Sachs oraz ZF Parts. Nagrody związane są z tegorocznymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. W akcji nagrodzone zostaną warsztaty, […]
Od 22 lutego Inter Parts premiuje zakupy produktów oferowanych przez firmę Amtra. W promocji do zdobycia jest między innymi myjka ciśnieniowa Black&Decker i grill Severin. Akcja potrwa do 16 kwietnia br. W promocji nagradzane są zakupy produktów poszczególnych marek wchodzących w skład grupy Amtra, według następujących progów: za skumulowane lub jednorazowe zakupy produktów marki WD-40 […]
Komentarze
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.
Anonim,
15 lutego 2012, 21:12
00
A nie lepiej zaproponować flagi samochodowe z godłem?.
Firma która prowadzi sklep, warsztat moto, może takie flagi rozdawać klientowi za usługę, zakup produktów.
Cena jest naprawdę dziś śmieszna bo 1,60 za szt.
A jak najbardziej efektowna promocja.
Chodzi w końcu o klienta, który zamontuje sobie ją w aucie trakcie trwania euro2012.
A przed "sezonem ogórkowym" jakim jest CAŁE EURO2012, jest "sezon ogórkowy" w moto-świecie, czyli wiosna.
Warsztat, sklep moto, wolałby zapewne, dostać set-kroć takich flag samochodowych z godłem, niż jedną koszulkę, i na tym może dodatkowo, dobrze zarobić!
np: koszt 500szt flag to 800zł, a w okresie euro2012 minimum 2500zł?, lub jeszcze razy dwa...trzy?.
Pozdrawiam SOFIMCARS
A "kolegów" stać w ogóle na jakiś dyskurs merytoryczny?, czy tylko na typową zazdrość, płytkość wody w muszli?, bo zachowujecie się tak "bystro", jak po włożeniu głowy... i pociągnięciu rączki?.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.
Anonim, 15 lutego 2012, 21:12 0 0
A nie lepiej zaproponować flagi samochodowe z godłem?.
Firma która prowadzi sklep, warsztat moto, może takie flagi rozdawać klientowi za usługę, zakup produktów.
Cena jest naprawdę dziś śmieszna bo 1,60 za szt.
A jak najbardziej efektowna promocja.
Chodzi w końcu o klienta, który zamontuje sobie ją w aucie trakcie trwania euro2012.
A przed "sezonem ogórkowym" jakim jest CAŁE EURO2012, jest "sezon ogórkowy" w moto-świecie, czyli wiosna.
Warsztat, sklep moto, wolałby zapewne, dostać set-kroć takich flag samochodowych z godłem, niż jedną koszulkę, i na tym może dodatkowo, dobrze zarobić!
np: koszt 500szt flag to 800zł, a w okresie euro2012 minimum 2500zł?, lub jeszcze razy dwa...trzy?.
Pozdrawiam SOFIMCARS
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 8:15 0 0
dobrze, że kolega powyżej jednak nie zajmuje się promocjami...
"wolałby zapewne" - świetne, fachowe okreslenie:/
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 9:46 0 0
Typ walczy chyba o posadę marketingowca w MP...
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 10:18 0 0
kolejna beznadziejna promocja mp...
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 10:33 0 0
A "kolegów" stać w ogóle na jakiś dyskurs merytoryczny?, czy tylko na typową zazdrość, płytkość wody w muszli?, bo zachowujecie się tak "bystro", jak po włożeniu głowy... i pociągnięciu rączki?.
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 11:26 0 0
a o czym tu deliberować?? :)
Odpowiedz
Anonim, 16 lutego 2012, 12:23 0 0
O życiu! "mocium panie, mocium panie, me wezwanie, mocium panie"..o motopulsie
Odpowiedz